S.T.K.
Giriş Tarihi : 10-11-2020 13:33   Güncelleme : 10-11-2020 13:33

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sağlık-Der Konya Şubesi ile Dişpoint Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi arasında indirim sözleşmesi imzalandı.

Sağlık-Der Dişpoint İle İndirim Sözleşmesi İmzaladı

Sözleşmeyi Sağlık-Der Konya Şubesi adına İl Başkan Yardımcısı Ecz. Adem Çakıcı ve  Dişpoint Mesul Müdürü Dt İsmail Türkoğlu  imzaladı.

Başkan Yardımcısı Adem Çakıcı 'Koronavirüs pandemi sürecinde özellikle kamu kurumlarında hizmet veren diş hekimlerinin filyasyona çıkmaları nedeniyle ağız ve diş sağlığı konusunda özel sektörden hizmet alınması ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Sağlık-Der üyeleri ve birinci derece yakınlarının istifade edeceği  bu sözleşme ile ihitiyaç duyulan ağız ve diş sağlığı hizmetlerine özel sektör anlamında  kaliteli ve nispeten ekonomik olarak ulaşılacaktır, her zaman olduğu gibi sağlık personelimizin yanında ve yakınında olmaya devam edeceğiz' dedi.

Dişpoint Mesul Müdürü Dt ismail Türkoğlu ise yapılan sözleşme ile kahramanlarımız olan  sağlık personeli  ve ailelerine bir nebze olsun faydalı olabilmek istiyoruz, ağız ve diş sağlığı konusunda bizden hizmet almak isteyen sağlık çalışanlarımıza kaliteli ve ekonomik hizmet sunmak istiyoruz, bu bağlanmda Sağlık-Der Konya Şubesi ile sözleşme yapmaktan mutluyuz' dedi.