SİYASET
Giriş Tarihi : 05-11-2020 16:36   Güncelleme : 05-11-2020 16:36

Pekyatırmacı’ya Çağrı

Gelecek Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Osman Başaran Bakırcılar sanayi bölgesinde yaşanan trafik kazalarının önlenmesi için Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’ya çağrıda bulundu.

Pekyatırmacı’ya Çağrı

Horozluhan Mahallesi Bakırcılar Sanayi Sitesi Tahıl ve Adıbelli sokaklarda sinyalizasyon ve kasisin olmaması nedeni ile neredeyse her gün kaza olduğunu ifade eden Başaran, Selçuklu Belediyesi’nden bu konuya çözüm getirmesini istedi.

SÜRPRİZE HAZIR OLUN

Her hafta sahada esnaf ziyaretleri yaparak sorunlarını kamuoyuna taşıdıklarını söyleyen Gelecek Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Osman Başaran, ziyaretleri sırasında karşılaştıkları durumun iktidar için vahim göründüğünü söyleyerek sözlerini şöyle tamamladı: “Selçuklu İlçe Teşkilatı olarak her hafta düzenli olarak Selçuklu’yu karış karış gezerek hemşehrilerimizin derdini dinliyor, karşılaştığımız sorunları kamuoyu ile paylaşarak çözüm arıyoruz. Muhalefet olarakta Konyamıza hizmet etmenin mümkün olduğunu gösteriyoruz. Ancak sahadan okuduğumuz kadarıyla ilk seçimde iktidarı büyük bir sürpriz bekliyor.”