ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 28-10-2020 14:09   Güncelleme : 28-10-2020 14:09

Başkan Başaran :''Nitelikli Muhalefet Yapıyoruz

Gelecek Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Osman Başaran 1071 üye kampanyasını kısa sürede tamamlayarak Kasım ayı içerisinde her üye için bir çınar ağacı dikeceklerini söyledi.

Başkan Başaran :''Nitelikli Muhalefet Yapıyoruz

Yeni hedeflerinin 2500 üye olduğunu belirten Başaran her hafta yaptıkları saha çalışmalarında partilerine olan ilginin giderek arttığını gözlemlediklerini ifade etti.

Nitelikli Muhalefet Yapıyoruz

Bugüne kadar yaptıkları çalışmaları aktaran Gelecek Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Osman Başaran Selçuklu ilçesinde hızla mahalle temsilciliklerini oluşturduklarını ve her an gerçekleşecek bir erken seçime hazırlandıklarının altını çizerek şunları söyledi: “Selçuklu ilçemizde teşkilatımızın oluşmasının ardından yönetim kurulumuz ile kadın ve gençlik kollarımızla birlikte sahada vatandaşlarımızla buluşuyoruz. 3 binin üzerinde esnafımızla biraraya geldik. Sahada durum iktidar açısından hiç iç açıcı değil. Partimize ve Genel Başkanımıza yoğun bir ilgi gözlemliyoruz. Hızla büyüyen ve nitelikli muhalefet yapan bir partiyiz.”

HALKIMIZA BAYRAK DAĞITACAĞIZ

Cumhuriyet Bayramı nedeni ile 29 Ekim’de saat 13:00’te Kültürpark’ta bayrak dağıtarak günün anlam ve önemine katkı yapacaklarını ifade eden Gelecek Partisi Selçuklu İlçe Başkanı Osman Başaran, sosyal sorumluluk projeleri ile ön plana çıkacaklarını ve halkın yanından ayrılmayacaklarını söyledi. Gelecek Partisi’nin bu hafta sonunda yapacağı büyük kongreden güçlenerek çıkacağını da belirten Başaran, “Selçuklu’da yapılması gereken ya da yarım kalan tüm çalışmaları yakından takip ediyoruz” diyerek sözlerini tamamladı