SİYASET
Giriş Tarihi : 23-10-2020 14:27   Güncelleme : 23-10-2020 14:27

İl Kadın Kolları Başkanı Türker:'' Bayanların Yoğun İlgisinden Memnunuz''

Gelecek Partisi Konya İl Başkanlığı tarafından başlatılan “15 Günde 15 Bin Üye” kampanyası kapsamında Kadın Kolları da sahada çalışmalarını hızlandırdı. Şehir merkezinde çeşitli noktalarda üye kaydı yaptıklarını belirten Gelecek Partisi Konya İl Kadın Kolları Başkanı Çiğdem Türker, bayanların partilerine yoğun ilgilerinin olduğunu belirterek, kısa sürede önemli çalışmalara imza attıklarını vurguladı.

İl Kadın Kolları Başkanı Türker:'' Bayanların Yoğun İlgisinden Memnunuz''

 

Resim önizlemesi

YOĞUN DESTEK VAR

Kadın Kolları olarak önemli sosyal sorumluluk projelerini de yürüttüklerini ifade eden Türker, sahada gördükleri teveccühün kendilerini mutlu ettiğini söyleyerek “Konya’da gördüğümüz destek ülke genelinde artarak devam ediyor. Halkımız, Genel Başkanımız Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’na olan desteğini oluşturulan korku ortamına rağmen dile getirmekten çekinmiyor” dedi.

Resim önizlemesi

 

YOĞUN İLGİDEN MEMNUNUZ

Gelecek Partisi Konya İl Başkanı Hasan Ekici konu ile ilgili olarak İl Kadın Kolları’nın sahada yoğun çalıştığını belirterek, çalışmaları nedeni ile kendilerine teşekkür etti. Konya İl Başkanlığı olarak başlattıkları üye kampanyasında beklediklerinin üzerinde ilgi gördüklerinin altını çizen Ekici, yaşanan gelişmelerden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Resim önizlemesi

 

Resim önizlemesi