GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-10-2020 12:27   Güncelleme : 18-10-2020 12:27

Başkan Demirhan; “Fedakârlık, Sevgi Ve Emek Gerektiren Bir Görev Yürütüyorsunuz”

Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan , 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutladı. Muhtarlık teşkilatının yerel yönetim ile vatandaşlar arasında önemli bir köprü olduğuna dikkat çeken Başkan Abdullah Emre Demirhan , “Mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla olan ilişkilerinde etkin rol alan muhtarlarımız, fedakârlık, sevgi ve emek gerektiren bir görev yürütmektedirler” dedi.

Başkan Demirhan; “Fedakârlık, Sevgi Ve Emek Gerektiren Bir Görev Yürütüyorsunuz”

Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan , yayınladığı mesajda şu görüşlere yer verdi;

Halkımızın tercihi ve seçimiyle işbaşına gelmiş muhtarlarımız, vatandaşlarımızın hizmetle buluşturulması noktasında bizlerinde birer çalışma arkadaşıdır. Muhtarlarımızla her zaman bir ve beraberiz. Mahalle sakinlerinin devlet kurumlarıyla olan ilişkilerinde de etkin bir rol alan muhtarlarımız, fedakârlık, sevgi ve emek gerektiren bir görev yürütmektedirler. Yakın mesai arkadaşlarımız olarak gördüğümüz muhtarlarımız bu görevlerini özveri ve meşakkatle yerine getirmektedirler. Yaşanır bir ilçe haline gelmeye başlayan güzel ilçemizi kalkındırmak, geliştirmek ve geleceğe taşımak için muhtarlarımızla her zaman iş birliği yapmaktayız. Yatırımlar noktasında aldığımız birçok kararda onların fikir ve düşüncelerini değerlendirmekteyiz. Onları biz yol arkadaşı olarak görüyor, geleceğin Yunak’ını birlikte inşa ediyoruz. Hayata geçen her yatırımda milletimizin memnuniyetini en kuvvetli şekilde bizlere ulaştıran yine muhtarlarımız olmaktadır.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın muhtarlara verdiği önemi herkes yakından takip etmektedir. Şahsının bu konuda ki hassasiyetleri ülkemizde muhtarlık makamının öneminin daha fazla arttığını göstermektedir. Gerek milleti gerekse devleti temsil gibi önemli bir görevi yürüten muhtarlarımıza hizmetlerinden dolayı şükranlarımı sunuyor, bu duygu ve düşüncelerle bütün muhtarlarımızın, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nü kutluyor, kendilerine aileleriyle birlikte sağlıklı ve mutlu bir ömür diliyorum.