YEREL
Giriş Tarihi : 18-10-2020 11:58   Güncelleme : 18-10-2020 11:58

Bioversal yangın söndürme tüpleri Garanti’de üretiliyor

16 yıldır yangın söndürme sektöründe hizmet veren Hassa (Garanti yangın) söndürme cihazları fabrikası sahibi Hüseyin Sarı ve Fatih Sarı, bu sektörde hizmet etmekten mutlu olduklarını söyledi.

Bioversal yangın söndürme tüpleri  Garanti’de üretiliyor

Firma Sahiplerinde Fatih Sarı 2004 yılında kurdukları şirketlerinin her yıl büyümesinde Konyalı hemşehrilerinin büyük katkısı olduğunu belirterek; “16 yıldır adım adım büyüttüğümüz şirketimizde, Bioversal yangın söndürme tüplerini de uzun zamandır üretiyoruz. Bu tüpler oldukça ekonomik ve kullanışlı. Bir tüpü 10 kez kullanabilirsiniz. Bu tüpler kendi kendini yenileme teknolojisiyle üretiliyor. Bu nedenle de hem ekonomik hem de tasarruflu. Normal yangın tüpleri toz doludur. Biyoversal tüp ise sıvı söndürücü doludur. Bu özellik içinde kalan insanın hava almasını da engellemez” dedi.

Kendini Doldurma Özelliğine sahiptir

Fatih Sarı ise Bioversal Köpüklü tüplerin kendini doldurma özelliği ile ekonomik olduğuna dikkat çekerek , “Tamamen Organik ve Çevre Dostu Söndürücü Madde İle doldurulmuş kullanışlı taşınabilir ve Mobil Tiplerimiz Mevcuttur. Üretim Standardı Olarak Ts En 3-7 Uygulanır. Yanıcı Maddenin Hidro Karbon Zincirini Kırması Yangın Felaketine Karşı Alınacak Yüksek Güvenlikli Tedbiri İçerir. Bütün Ürünlerimizde Olduğu gibi TSE ve Ce Belgelerine Sahip Ürünlerimizdir. Ayrıca Korozyona Karşı Plastik İç Kaplama İle Donatılmıştır. A,B,C Tip Yangınlarda Etkilidir. Bu tip yangın söndürücü tüpümüzün de boyutları mevcuttur. Hizmet verdiğimiz ürünlerimiz ise şöyledir; Tozlu yangın söndürücüler, Köpüklü yangın söndürücüler,biolojik esanslı söndürücüler, otomatik civalı söndürücüler, yangın dolabı çeşitleri,itfaiye malzemeleri, yangın algılama sistemleriyle gazlı söndürme sistemlerinden oluşmaktadır” diye konuştu