SİYASET
Giriş Tarihi : 07-10-2020 10:39   Güncelleme : 07-10-2020 10:39

Gelecek Partisi İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

Gelecek Partisi İl Başkan yardımcısı Mehmet Özdemir ve Yönetim kurulu üyesi Serkan Gökçe, ilçe ziyaretleri kapsamında Çumra ilçe başkanı Osman Yayıcı nezaretinde Çumra Kaymakamı Hüseyin Ece ve Belediye Başkanı Recep Candan’ı makamında ziyaret etti.

Gelecek Partisi İlçe Ziyaretlerine Devam Ediyor

İlçe ziyaretleri kapsamında Çumra Kaymakamı ile görüşen Gelecek Partili heyet, Kaymakam Hüseyin Ece’den ilçe hakkında bilgi alırken, kendisine Genel Başkan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’nun da selamını ileterek Çumra için birlikte çalışmaya hazır olduklarını dile getirdiler.

Resim önizlemesi

 

İlçe Kaymakamı Hüseyin Ece’nin ardından Çumra Belediye başkanı Recep Candan’ı da makamında ziyaret eden İl Başkan Yardımcısı Mehmet Özdemir, Yönetim kurulu üyesi Serkan Gökçe ve İlçe Başkanı Osman Yayıcı’ya İlçe yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Ziyarette öncelikle Covid 19 nedeni ile hayatını kaybeden Belediye Başkanı Halit Oflaz için başsağlığı dilenirken, kendisi için de Belediye Başkanlığı görevinin hayırlı olması temennilerinde bulunuldu. İlçede yaşanan sorunlar hakkında bilgi alışverişinde bulunulurken İl Başkan yardımcısı Mehmet Özdemir; Siyasi görüşleri farklı olsa da söz konusu Çumra ve Çumralılar olunca ellerinden gelen her türlü desteği vermeye ve Çumra’nın sorunlarını birlikte çözmeye hazır olduklarını dile getirdi.

 

Resim önizlemesi

Belediye Başkanı Recep Candan’ın ardından Çumra Esnaf odası Başkanı Mustafa altun ve Şoförler odası Başkanı Himmet Önay’ı da ziyaret eden heyet esnaf ziyaretlerinin ardından Çumra’dan ayrıldı.

 

Resim önizlemesi

Resim önizlemesi