SPOR
Giriş Tarihi : 29-09-2020 21:44   Güncelleme : 29-09-2020 21:44

Konyaspor Konya Şeker ile reklam sponsorluk anlaşması imzaladı

Kısa süre içinde Türkiye’nin tarımsal sanayide dev kuruluşlarından biri haline gelen Konya Şeker SAN. ve TİC. A.Ş ve onun vizyoner bakış açısının sonucu olarak ortaya çıkan TORKU markasıyla, 2020-2021 sezonunda Konyaspor ile yeniden güç birliği yaptı.

Konyaspor Konya Şeker  ile reklam sponsorluk anlaşması imzaladı

Daha önceki yıllarda da Konyaspor’a TORKU markasıyla büyük katkılar sağlayan Konya Şeker bu sezon için Konyaspor formasının sağ ve sol kolları başta olmak üzere değişik reklam alanlarında kulüp ile işbirliği yapma kararı aldı.

Taraflar arasında yapılan anlaşmaya göre; formanın sağ kolunda “TORKU” sol kolunda ise “NO ON” markaları olacak. Ayrıca yedek kulübelerinin koltuklarında çatı marka haline gelen TORKU’nun logosu yer alacak. Kale arkaları ve LED ekran reklam alanlarının yanı sıra, Konya Şeker’nin hazırlayacağı branda da maçların seyircisiz oynandığı süre içinde Doğu alt tribünümüzün tamamını kapsayacak şekilde sergilenecek.

 

Konyaspor Camiasının bir süreden beri sabırsızlıkla gerçekleşmesini beklediği bu anlaşmada büyük katkıları olan PANKOBİRLİK Genel Başkanı Sayın Recep Konuk’a kulübümüz adına teşekkür ediyoruz.

 

Konyaspor ile Konya Şeker arasında 2020-2021 sezonunu kapsayan anlaşmanın her iki tarafa da hayırlı uğurlu olmasını diliyor, Konyaspor’un kuruluşunun 100. Yılında daha güç olmasını temenni ediyoruz.