ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 22-09-2020 19:54   Güncelleme : 22-09-2020 19:54

Konyalı şehit polis küçük son yolculuğuna uğurlandı

Antalya'da görevi başında geçirdiği trafik kazasında şehit olan polis memuru Onur Küçük'ün cenazesi, memleketi Konya'da toprağa verildi.

Konyalı şehit polis küçük  son yolculuğuna uğurlandı

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta

 

Şehit Küçük'ün cenazesi, Antalya'daki törenin ardından memleketi Konya'nın Seydişehir ilçesindeki Muallimhane Camisi'ne getirildi. Şehit Onur Küçük'ün özgeçmişinin okunmasının ardından, dua edildi. Küçük'ün babası Savaş, annesi Hacer, eşi Gül, kardeşleri Musa ile Emir Küçük, tabuta sarılarak gözyaşı döktü.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, yürüyor ve açık hava

 

Konya Müftüsü Ahmet Poçanoğlu'nun kıldırdığı cenaze namazının ardından şehidin naaşı, Akyol Mezarlığı'ndaki şehitliğe defnedildi.Antalya'da Yunus ekiplerinden polis memuru Tuncay Çakar'ın kullandığı motosiklet, Muratpaşa ilçesi Mevlana Üst Geçidi'nde kontrolden çıkarak demir bariyerlere çarpmış, kazada yaralılardan polis memuru Onur Küçük, kaldırıldığı hastanede şehit olmuştu.

 

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, ayakta duran insanlar ve açık hava

Törene, şehit Küçük'ün yakınları ile Emniyet Genel Müdürü Mehmet Aktaş, Konya Valisi Vahdettin Özkan, AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Konya ve Antalya il emniyet müdürleri ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

 

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, kalabalık ve açık hava, şunu diyen bir yazı 'a CUMHURBAŞKANI TBMM BAS nu KÜÇÜK 1992-2020 020 00'

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, ayakta duran insanlar, kalabalık ve açık hava