YEREL
Giriş Tarihi : 07-09-2020 13:23   Güncelleme : 07-09-2020 13:23

Milletvekili Orhan Erdem’ den Akşehir Devlet Hastanesine Teşekkür Ziyareti

Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem ilçe ziyaretleri kapsamında Akşehir Devlet Hastanesine sağlık çalışanlarına teşekkür ziyaretinde bulundu. ,

Milletvekili  Orhan Erdem’ den Akşehir Devlet Hastanesine Teşekkür Ziyareti

Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem ,Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Ak Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu, İlçe Koordinatörü Muharrem Akkaya ve teşkilat mesupları Sağlık çalışanlarımızı ziyaret ederek özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, oturuyor, oturma odası, masa ve iç mekan

 

Korona virüsle mücadelede bütün sağlık çalışanlarının takdire şâyan bir fedakârlıkla ve sabırla görev yaptıklarını dile getiren Ak Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem “Bizler bu zor günlerde sağlık çalışanlarımıza destek olmayı sorumluluk olarak görüyoruz. Sağlık personelimize destek olmak için elimizden gelen gayreti göstermeye çalışıyoruz. Sağlık çalışanlarımıza ne kadar destek versek azdır. Ülke olarak birlik ve beraberliğin sağlandığı bu dönemde, sağlıkçılarımıza çok şey borçluyuz, Allah eksiklerini vermesin” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, ayakta, ayakkabılar ve açık hava

 

Sağlık çalışanlarımızla bir süre sohbet ederek, 2020 yılının kahramanlarının sağlık çalışanlarımız olduğunu, Milletvekili olarak yanlarında değil bir fiil emirlerinde olduğunu iletti.