YEREL
Giriş Tarihi : 05-09-2020 17:43   Güncelleme : 05-09-2020 17:43

AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı'nda Kongre Heyecanı

AK Parti Beyşehir İlçe Başkanı Recep Elkin yeniden ilçe başkanlığına seçildi

AK Parti Beyşehir İlçe Teşkilatı'nda Kongre Heyecanı

Beyşehir ilçesinde, AK Parti Beyşehir İlçe Başkanlığı’nın 7.olağan genel kurulunda konuşan AK Parti Konya Milletvekili Gülay Arıcıgil Samancı, AK Parti içerisinde görev almanın çok onur verici ve oldukça hassas vazifeleri de üzerinde barındıran bir görev olduğunu belirterek, “Çünkü biz sadece bir siyasi parti olmaktan daha ziyade daha evveliyatında davası ve ideolojisi olan bir partiyiz.”dedi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, takım elbise, şunu diyen bir yazı '7 KONGRE AK PARTI OLAGAN'

Samancı, AK Parti olarak amaçlarının her daim memlekete çok daha nasıl hizmeti getirebilmeleri noktasında yeni politikalar oluşturmak olduğunu dile getirdi.

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, çocuk

Ülke gündemine dair gelişmelere de konuşmasında değinen Samancı, gelişmelerin takip edildiğinde Doğu Akdeniz, Suriye sınırı ve Kuzey Irak sınırına kadar pekçok konuda ve alanda Türkiye’nin sıkıştırılmaya çalışıldığına dikkati çekti, “Fakat öyle güçlü bir liderimiz var ki, cumhur ittifakımızla birlikte gerçekten bu coğrafyada ayakta tutmak noktasında ciddi anlamda mücadelelerini veriyorlar ve bu konuda hem ayakta durma, diğer taraftan da ülkemize yeni hedefler koymak suretiyle, kalkınma noktasında çok önemli başarıların imzasını da geçekleştirmekteler.”diye konuştu.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve iç mekan, şunu diyen bir yazı 'PARTI'

Genel kurulda, AK Parti İlçe Başkanı Recep Elkin ve İl Başkanı Hasan Angı'nın konuşmalarının ardından yapılan seçime tek liste halinde giren mevcut İlçe Başkanı Recep Elkin yeniden ilçe başkanlığına seçildi.

Seçimde, yeni yönetim ve denetim kurulu üyeleri ile kurultay delegeleri de belli oldu.

 

Genel kurula, AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, İlçe Başkanı Recep Elkin, MHP İlçe Başkanı Nazım Parla, AK Parti il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri, delegeler ve partililer katıldı.