YEREL
Giriş Tarihi : 30-07-2020 10:34   Güncelleme : 30-07-2020 10:34

Yunak Belediye Başkanı Demirhan: “Rabbim kestiğiniz kurbanları kabul etsin”

Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı. Demirhan, “Tüm vatandaşlarımızın mübarek Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Rabbim kestiğiniz kurbanları kabul etsin” dedi.

Yunak Belediye Başkanı Demirhan: “Rabbim kestiğiniz kurbanları kabul etsin”

Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan Kurban Bayramı nedeniyle yayımladığı mesajında, “Müslüman alemi olarak bir Kurban Bayramı'na daha kavuşuyor olmanın sevincini yaşıyoruz. Kurban Bayramı'nın rahmetinin ve bereketinin tüm dünyayı kaplaması dileğiyle, tüm Müslümanların bayramını kutlarım. Bu bayramda kırgınlıklara son vermeli, öksüzü, yetimi, fakiri, yaşlıyı ve hastaları unutmayarak, maddi ve manevi desteklerimizi esirgememeliyiz.

“ZİYARETLERDE BULUNMAYALIM”

Vatandaşlara corona virüs uyarısında da bulunan Demirhan, “ Bu bayramda  hem kendimiz hem de sevdiklerimizin sağlığı için toplu alanlarda ve ziyaretlerde bulunmayalım. Sosyal mesafe, hijyen ve maske kuralına muhakkak dikkat edelim. Tüm İslam aleminin Kurban Bayramını tebrik ederken, bayramın milletimize, İslam alemine ve tüm insanlığa huzur, mutluluk ve barış getirmesini diliyorum” ifadelerini kullandı.