GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-07-2020 12:44   Güncelleme : 28-07-2020 12:44

Annesini coronadan kaybeden gazeteciden vatandaşlara uyarı ! Asla izin vermeyin

Merhaba Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü İbrahim Büyükeken’in annesi, Sultan Büyükeken yakalandığı corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Annesinin vefatının ardından sosyal medya hesabından vatandaşlara uyarılarda bulunan Büyükeken, “Sizden ricam annenizi babanızı düğün, nişan, cenaze, taziye gibi merasimlere göndermeyin. Asla izin vermeyin. Varsın size kırılsınlar. Ama sağlıkları için bunu yapın. Bu işin şakası yok” dedi.

Annesini coronadan kaybeden gazeteciden vatandaşlara uyarı ! Asla izin vermeyin

Merhaba Gazetesi Sorumlu Yazı İşleri Müdürü İbrahim Büyükeken’in annesi Sultan Büyükeken yakalandığı corona virüs nedeniyle hayatını kaybetti. Annesinin vefatının ardından sosyal medya hesabından duygu dolu bir paylaşımda bulunan Büyükeken, şunları kaydetti;

Geçtiğimiz hafta validemize son görevimizi yaptık. Bir insanın yaşayabileceği en büyük acılardan birini yaşadık.. Hayat bir daha eskisi gibi olmayacak bunu çok iyi biliyoruz. Ölüm de hayatın bir gerçeği. Ondan geldik yine ona döneceğiz. Sabır ve metanetle acımızı yüreğimize attık. Bu süreçte yanımızda olan, telefonla, mesajla, sosyal medya vasıtasıyla taziye dileyen dostlarımızdan, akrabalarımızdan, meslektaşlarımdan, Konyaspor taraftarlarından Allah razı olsun...acımızı paylaşan herkese minnettarız... Anam ömrü boyunca sadece evlatları için değil başkaları için de değerli bir insandı..Gölgesinde huzur bulduğumuz serinlediğimiz ulu bir çınardı..Vefatı sadece bizi değil herkesi derinden üzdü.. Tüm dünyayı saran bu elim fırtına bizi de vurdu” dedi.

 

“BU İŞİN ŞAKASI YOK”

 

Vatandaşlara uyarılarda bulunan Büyükeken, “Sizden ricam annenizi babanızı düğün, nişan, cenaze, taziye gibi merasimlere göndermeyin..Asla izin vermeyin. Varsın size kırılsınlar. Ama sağlıkları için bunu yapın...Bu işin şakası yok...” ifadelerine yer verdi.