SPOR
Giriş Tarihi : 24-07-2020 14:31   Güncelleme : 24-07-2020 14:31

İş Adamlarından Konyaspor’a Bağış

Konyaspor’un Trabzon deplasmanından 4-3’lük bir skorla dönmesinin ve Süper Lig’de kalmasının ardından Konyaspor sevdalısı 3 iş adamı Konyaspor Kulübüne bağışta bulundu.

İş Adamlarından Konyaspor’a Bağış

Yörük Taşımacılık ve Dış Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Öcal, Afo Makina Taşımacılık Otom. San. Tic. Ltd. Şti. Sahibi Süleyman Oğuz ve Karacaoğlu Makine&Hırdavat Sahibi Ali Osman Karaca Konyaspor sporcularının antrenmanını ziyaret ederek, teknik direktör Bülent Korkmaz ve yönetim kurulu üyeleri ile bir süre sohbet etti.

 

İş adamları , antrenman öncesinde 100 bin liralık bağışı Konyaspor as başkanı Bünyamin Sarıtaş’a verdi. Ziyaret sırasında konuşan Hasan Öcal “İttifak Holding Konyaspor’umuzun ligde kalmasına çok sevindik. Yıllardır takip ederiz, Konyaspor’umuzun galibiyetiyle mutlu olur, mağlubiyetiyle üzülürüz. Trabzon’da alınan müthiş galibiyet bizleri çok etkiledi ve arkadaşlarım Süleyman ve Ali Osman ile birlikte bir karar aldık ve ligde kalmamızın şerefine kulübümüze destek olmak istedik. İnşallah hepimiz kulübümüze, takımımıza daha çok sahip çıkarsak çok daha başarılı sonuçlar elde edeceğimize eminiz. Süper Lig’e devam etmemizde emeği geçen herkesi tebrik ediyorum. Sağ olsunlar var olsunlar” dedi

 

Konyaspor olarak Yörük Taşımacılık ve Dış Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Öcal, Afo Makina Taşımacılık Otom. San. Tic. Ltd. Şti. Sahibi Süleyman Oğuz ve Karacaoğlu Makine&Hırdavat Sahibi Ali Osman Karaca’ya kulübümüze desteklerinden ötürü teşekkür ediyor, hayırlı, bereketli kazançlar diliyoruz.