EĞİTİM
Giriş Tarihi : 01-07-2020 12:34   Güncelleme : 01-07-2020 12:34

Milli Eğitim Bakanlığından Ayşegül öğretmene teşekkür

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran, pandemi süresince görevini uzaktan eğitimle sürdüren Çumra’ya bağlı Karkın Mahallesi Karkın Cumhuriyet İlkokulu 2/A Sınıf öğretmeni Ayşegül Çolak ‘a sosyal medyadan teşekkür mesajı yayınladı.

Milli Eğitim Bakanlığından Ayşegül öğretmene teşekkür

Pandemi süresince okullarda uygulanan uzaktan eğitimde dersleri uzaktan yürüten öğretmenler, öğrenciler ve veliler tarafından tam not alıyor. Konya’nın Çumra ilçesine bağlı Karkın Mahallesindeki Karkın Cumhuriyet İlkokulu 2/A sınıf öğretmeni Ayşegül Çolak, emeği ve çabasıyla hem öğrencilerinin hem de velilerin takdirini kazanırken, Milli Eğitim Bakanlığı da çalışmaları dolayısıyla kendisine sosyal medyadan teşekkür etti.

 

Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran, Karkın Cumhuriyet İlkokulu sınıf öğretmeni Ayşegül Çolak’ın velilere gönderdiği teşekkür belgesi, velilerle Resim önizlemesiöğrencilerle mesaj diyalogu ve Uzaktan Eğitim Sertifikasını da ekleyerek “Salgın boyunca veli ve öğrencileriyle derslerini uzaktan yürüten öğretmenimizin, velileri için hazırladığı sertifika, teşekkür belgesi ve aldığı geribildirimler. Şahsınızda, işini her durumda sevgiyle yapan tüm meslektaşlarıma teşekkür ederim öğretmenim. Selam ve sevgilerimle” Notunu sosyal medyadan paylaşarak kendisine teşekkür etti.

Resim önizlemesi

 

Kendisi de 3 çocuk annesi olan Ayşegül Çolak öğretmenlik mesleğini çok severek yaptığını belirtirken, pandemi süresince velilerin de desteğiyle zorlu dönemi atlattıklarını ifade etti.