GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-06-2020 11:30   Güncelleme : 13-06-2020 11:30

Başkan Demirhan’dan , Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıl dönümü mesajı

Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan , Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıldönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Başkan Demirhan’dan , Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıl dönümü mesajı

Jandarma Teşkilatının kuruluş yıldönümü dolayısıyla mesaj yayımlayan Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan, vatandaşların can ve mal güvenliğini sağlamak için canı pahasına görev yapan teşkilat mensuplarını tebrik ederek çalışmalarında başarılar diledi.

Başkan Abdullah Emre Demirhan  mesajında, “İç güvenlik birimlerimizden biri olan Jandarma Teşkilatımız, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün korunması, milletimizin huzur ve güvenliğinin sağlanması için sarsılmaz bir inançla, millet ve vatan sevgisiyle görev yapmaktadır. Jandarmamızın bu yüksek ruh ve şuurla görevlerini yerine getirirken gösterdiği büyük fedakarlık ve ulaştığı başarılar her türlü takdirin üstündedir. Kahraman vatan evlatlarının birlik ve bütünlüğümüz uğruna gösterdikleri eşsiz fedakarlıklar, ölümsüz birer hatıra olarak milletimizle daima yaşayacaktır. Büyük bir vazife aşkı ve sorumluluk anlayışı içerisinde görevini yerine getiren teşkilatımızın değerli mensuplarını, hayatlarını feda etme uğruna ortaya koydukları cesur, kararlı ve özverili çalışmalar için tebrik ediyorum. Kurulduğu günden bugüne vatandaşlarımızın huzur ve güvenliğinin sağlanmasında hiçbir tehdide boyun eğmeden görevini yerine getiren kahraman jandarmamız, bundan sonra da üstlendiği zorlu görevleri başarıyla sürdüreceğine yürekten inanıyorum. Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatımızın 181. kuruluş yıldönümünü kutlar, aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle kahraman gazilerimizi de şükranla anıyorum” dedi.