GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-06-2020 09:47   Güncelleme : 13-06-2020 09:47

Kaymakam Akbulut’tan Jandarma Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Mesajı

Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut , Jandarma Teşkilatının 181. kuruluş yıl dönümü münasebetiyle bir kutlama mesajı yayımladı.

Kaymakam Akbulut’tan  Jandarma Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Mesajı

Kaymakam Mehmet Erdem Akbulut  mesajında ; ‘’ Kurulduğu günden bu yana, köklü birikimi, tecrübesi ve fedakar mensuplarıyla ülkemizin ve toplumumuzun huzur ve güvenliğini sağlamada büyük bir fedakarlık ve özveriyle, zaman mefhumu gözetmeksizin görevini yerine getiren Jandarma Teşkilatımızın 181’inci kuruluş yıl dönümünü büyük bir gururla kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Yurdumuzda yürütülen güvenlik hizmetlerinin çok önemli bir parçası olan Jandarma Teşkilatımız, her geçen gün teknolojik gelişmelerle birlikte kendini sürekli yenileyip, gücüne güç katarak, ülkemizin bölünmez bütünlüğü ile huzur ve asayişin sağlamasında, önleyici tedbirler alarak suç ve suçlu ile yürüttüğü mücadelede çok önemli görev ve sorumlulukları yerine getirerek yüce milletimizin her zaman sevgisini ve güvenini kazanmıştır. Vatan sevgisi ve üstün vazife bilinciyle görevlerini yerine getiren jandarma teşkilatımız,  devletimizin yüce adaletini, yardımseverliğini ve güler yüzünü göstermektedir.

Bu duygu ve düşüncelerle Jandarma Teşkilatımızın 181’inci kuruluş yıl dönümünü kutluyor, vatan uğrunda hayatlarını kaybeden aziz şehitlerimizi rahmet gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor görevi başındaki tüm teşkilat mensuplarımıza sağlık, huzur ve başarılar diliyorum.”