SİYASET
Giriş Tarihi : 11-06-2020 16:46   Güncelleme : 11-06-2020 16:46

Konya MHP Selçuklu Teşkilat değil işçi bulma kurumu oldu

MHP Konya Selçuklu İlçe Başkanı Güzide Çıpan, sosyal medya sayfasında yayınladığı duyuruda, Konya Şehir Hastanesi’ne 30 işçi ve mutfakta çalışacak bayan meydancı alınacağını belirttikten sonra, başvuru için adres verdi. Çıpan’ın verdiği adresin, MHP Selçuklu İlçe Başkanlığı olduğu ortaya çıktı. Çıpan, daha sonra paylaşımlarını sildi.

 Konya  MHP Selçuklu  Teşkilat değil işçi bulma kurumu oldu

 

Hastane için iş başvurularını MHP İlçe Başkanlığına yönlendirdi

Güzide Çıpan, mesajında şunları yazmıştı:

“Konya Şehir Hastanesi’ne taşeron firmaya 30 tane elektrik, elektronik, su tesisatçısı, kalorifer tesisatçısı alımı yapılacaktır. Şartlar: Meslek lisesi mezunu ya da MYK belgesi olan elektrik, elektronik bölümü teknisyen, tekniker, mekanik tesisat mezunu olmak. Müracaat: Demirci İş Merkezi B Blok Kat 5 / 506 Selçuklu.”

Mhp selçuklu i̇lçe başkanı çipan: “kadın ve çocuk istismarı ...

 

Çıpan, bir başka paylaşımında da “Konya Şehir Hastanesi’nde mutfakta çalışacak 30-38 yaş arası bayan meydancıya ihtiyaç vardır. İlgilenenler (Demirci İş Merkezi B Blok Kat 5 / 506 Selçuklu) müracaat edebilirler” diye yazmıştı.

Kamu Özel İşbirliği (KÖİ) yöntemiyle yapımı YDA Sağlık Yatırım ve İşletme Sanayi Ticaret Anonim Şirketi tarafından sürdürülen hastanenin işçi alımları için, firma tarafından geçtiğimiz günlerde mülâkat yapılmıştı. Mülâkatın ardından, verilen başvuru adresinin MHP Selçuklu İlçe Teşkilatı olduğu öğrenildi.

İş müracatında bulunanlardan  Yardım adı altında  kaç para alındı bu paraların kayıdı varmı ?

seçimlerde meclis üyeliği adı altında  aldıkları paralar sonradan şikayeteler üzenei duyulmuştu.