EĞİTİM
Giriş Tarihi : 22-05-2020 14:45   Güncelleme : 22-05-2020 14:45

Özel Eğitim Ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Başkanlığında Toplantı Gerçekleştirildi

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül başkanlığında, video konferans yöntemiyle genel müdürlüğe bağlı birimler tarafından pandemi döneminde yapılan faaliyetlerin değerlendirildiği bir toplantı gerçekleştirildi.

Özel Eğitim Ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü  Başkanlığında  Toplantı Gerçekleştirildi

Toplantıda İl Milli Eğitim Müdürü Seyit Ali Büyük, il milli eğitim müdür yardımcıları, ilçe milli eğitim müdürleri, özel eğitimden sorumlu şube müdürleri ile özel eğitim okulu, RAM ve BİLSEM’lerin yöneticileri de hazır bulundu.

İl Müdürü Seyit Ali Büyük, Genel Müdüre salgın sürecinde ilimizdeki bu kurumların yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdikten sonra bu çalışmaların hassasiyetle devam ettirileceğini ifade etti; desteklerden dolayı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Mehmet Nezir Gül’e teşekkürlerini iletti.

Mehmet Nezir Gül de özel eğitim kurumlarının salgın sürecinde çok daha faal bir çalışma sergilemeleri gerektiğinin altını çizerek Konya’daki kurumların yürüttüğü çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi; emeği geçenlere teşekkür etti.