GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-05-2020 16:40   Güncelleme : 18-05-2020 16:40

Başkan Pekyatırmacı “Gençlerimiz Sayesinde Ülkemizin Umutları Hep Genç Kalacak”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.

Başkan Pekyatırmacı “Gençlerimiz Sayesinde Ülkemizin Umutları Hep Genç Kalacak”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında: “Vatan savunmasında ve tarihimizde hep gençlerimizin rolü büyük olmuştur ve bizim gençlerimize inancımız bugün de tamdır. Onların sayesinde ülkemizin umutları da yaşı da hep genç kalacaktır ” dedi.

“Gençlerimiz sayesinde ülkemizin umutları da yaşı da hep genç kalacak”

Selçuklu genç nüfus yapısıyla dinamik duruşunu her daim koruyor diyen Başkan Pekyatırmacı mesajını şu şekilde sürdürdü: “Cumhuriyet’i emanet alan Türk gençliği bu emanete gerektiğinde canını vererek sahip çıktı. Bu anlamda bir ülkenin gençleri ülkesinin geleceği için canını ortaya koyuyorsa o ülkenin geleceği daima aydınlıktır ki bu konuda Türkiyemiz çok şanslı elhamdülillah gençlerimiz her platformda fikir ve enerjileriyle ecdattan aldığı mirasın bilinciyle hareket ediyor. Bizler de gençlerimizin bu enerjisinden ilham alarak onların ihtiyaç duyduğu her alanda bilimde, sanatta, sporda onların daima yanındayız. Gençlerimizle sürekli bir araya gelmeye özen gösteriyoruz bu bizim için çok önemli bir çizgi. Onların heyecanı bizim çalışmalarımıza ilham veriyor ve birlikte daha çok iş yapacağımızı hatırlatıyor.  Bu güç birlikteliğiyle vatanımızı çok ileri hedeflere taşıyacağız. Bu düşüncelerle Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyor tüm gençlerimizin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramını tebrik ediyorum”