S.T.K.
Giriş Tarihi : 24-01-2016 00:00   Güncelleme : 24-01-2016 00:00

Sağlık-Der Konya Şubesi Başkanı Mustafa Şimşek ve yönetimi Rektör Mustafa Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Geçtiğimizde günlerde Selçuk Üniversitesinde yapılan seçimde akademi çevresinin yoğun desteğini alarak, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından Selçuk Üniversitesi Rektörlüğe atanan Prof Dr Mustafa Şahin’e Sağlık-Der Konya Şube Yönetimi ziyarette bulundu.

Sağlık-Der Konya Şubesi Başkanı Mustafa Şimşek ve yönetimi Rektör Mustafa Şahin’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyarette Sağlık-Der Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Rektör Mustafa Şahin’e birçok Sağlık-Der üyesinin sevilen ve saygı duyulan hocası olarak, Selçuklu Başkenti Konya’nın Selçuk Üniversitesi Rektörlüğüne atanması dolayısı ile tebrik etti. Şimşek ayrıca, Rektörlüğe, Konyalı, sahadan gelen, vizyonu ve kabiliyeti geniş, sağlık camiasının içerisinden bir akademisyenin atanması dolayısı ile memnuniyet duyduklarını ifade etti.  Üniversite ve sivil toplum işbirliğine de dikkat çeken Şimşek, Sağlık-Der Konya Şubesinin yaptığı çalışmalar ve üzerinde çalışmakta oldukları projeler hakkında Rektör Şahin’e kısa bilgi verdi.

Selçuk Üniversitesi Rektörü Mustafa Şahin’de ziyaret dolayısı ile memnuniyetini iletirken, Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Yönetim Kurulu Üyeleri Dr Muhammet Sait Yalçın, Hülya Keser, Eyüp Al, Mustafa Büyükaslan ve Komisyon Başkanı Kadir Akdağ’a teşekkür etti.

Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Rekör Mustafa Şahin’e ‘Ya Şafi’ yazılı ahşap işlemeli tablo hediye etti.