S.T.K.
Giriş Tarihi : 17-01-2016 00:00   Güncelleme : 17-01-2016 00:00

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı Mustafa Şimşek Vali Muammer Erol’u ziyaret etti.

Konya sivil toplum kuruluşlarının yeni yüzü Sağlık-Der Konya Şubesi Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte Konya Valisi Muammer Erol’u makamında ziyaret etti.

Sağlık-Der Konya Şube Başkanı  Mustafa Şimşek Vali Muammer Erol’u ziyaret etti.

Sağlık-Der Şube Başkanı Mustafa Şimşek, derneğin tarihi geçmişi, faaliyetleri ile gerçekleştirilen Kültür Bakanlığı destekli ‘sivil toplum Örgütleri Arası Kültürel Etkileşim ve Dayanışma Etkinliği projesi ve yerel, ulusal, uluslarası alanda çalışılan projeleri hakkında Vali Erol’u bilgilendirdi. Başkan Şimşek, Sağlık personeline sosyal ve kültürel alanlar oluşturma ve dayanışma ruhunu pekiştirme konularında çalıştıklarını dile getirdi. Şimşek ayrıca 2016 Dünya İslam Ülkeleri Kültür ve Turizm Başkenti seçilen Konya ilimiz için dernek olarak katkı sağlamaya yönelik çalışmaları olduğundan bahsetti.

Ziyarete, Sağlık-Der adına Başkan Mustafa Şimşek’in yanı sıra yönetim kurulu üyeleri Dr M. Sait Yalçın, Mustafa Büyükaslan, Hülya Keser, Eyüp Al ve Komisyon Başkanı Kadir Akdağ eşlik etti. Sağlık Bakanlığı Dış ilişkiler ve AB Genel Müdürlüğü Genel Koordinatörü Dr Kemal AYDIN’ da iştirak etti.

Vali Muammer Erol Sağlık-Der Konya Şubesinin hayırlı olmasını dilerken, nice güzel faaliyetlere vesile olunmasını temenni etti.  

Vali Erol’a, Şube Başkanı Mustafa Şimşek, Arapça  ‘Ya-Şafii’ yazılı tablo hediye etti