EN ÇOK OKUNANLAR
Giriş Tarihi : 03-02-2020 10:38   Güncelleme : 03-02-2020 14:12

İşcan'dan Iı. Yarıyıl Mesajı

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılı ikinci döneminin başlaması dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

İşcan'dan Iı. Yarıyıl Mesajı

İşcan, yayımladığı mesajında iki haftalık bir tatilin ardından, yeni bir heyecanla eğitim camiası olarak ikinci yarıyıla hazır olduklarını belirtti.

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, mesajında; "Bu heyecanlı başlangıcı eğitim kadrolarımızda, öğrencilerimizde ve velilerimizde dönem sonuna kadar görmeyi önemle ümit ediyoruz. Bizler, büyük ve güçlü Türkiye’nin bir parçası olduğumuzu unutmadan, Bakanlığımızın eğitim vizyonu çerçevesinde, yerel değerlerimize saygılı, istişareye açık bir yönetim anlayışını sergileme gayreti içinde olacağız. Öğretmenlerimiz ve onlara liderlik eden değerli yöneticilerimizle birlikte ilimiz Konya'yı ve ilçemiz Yunak'ı eğitim-öğretim alanında ileri noktalara taşıyacağımıza inanıyoruz. 2019-2020 Eğitim Öğretim Yılının 2. dönemi ile birlikte idareci, öğretmen, eğitim çalışanları ve velilerimizle uyum içinde, bizlere emanet edilen evlatlarımızı geleceğe hazırlamak ve onların geleceğe güvenle bakabilmelerini sağlamak, en öncelikli hedefimizdir. Bu duygu ve düşüncelerle bizlere evlatlarını emanet eden saygıdeğer velilerimize bir kez daha teşekkür eder, idareci, öğretmen ve tüm öğrencilerimize ikinci dönemin hayırlı olmasını temenni ediyorum." dedi.