EN ÇOK OKUNANLAR
Giriş Tarihi : 26-01-2020 22:28

Başkan Demirhan Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Yunak Belediye Başkanı Abdullah Emre Demirhan ve beraberindekiler esnaf ziyaretlerinde bulunarak, belediye çalışmaları hakkında esnafı bilgilendiriyor, aynı zamanda esnafın talep ve düşüncelerini dinliyor.

Başkan Demirhan Esnaf Ziyaretlerine  Devam Ediyor

Gerçekleştirilen ziyaretlerde esnafların sorunlarını dinlenerek görüş ve önerilerini kaydediliyor. Başkan Demirhan;  "Yaptığımız bu ziyaretler bizim için çok önemli.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlar

Hizmet yapmam için ilçe halkı bana oy verdi. Ama sadece benim hizmet etmem yetmez. İlçede yaşayan herkes bu ilçeye hizmet edecek. İlçe’nin kalkınması ilçeye verilen önemden geçer. Halkımızla yan yana gelip fikir alışverişinde bulunuyoruz ve bu görüşmelerle vatandaşın ve esnafın ihtiyaçlarını tespit ediyoruz.

Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, masa ve açık hava

Yapacağımız hizmetleri buna göre şekillendiriyoruz” dedi. Belediyenin yaptığı hizmet ve çalışmalardan çok memnun olduklarını ve Belediye Başkanı  Abdullah Emre Demirhan'ın  sık sık esnafları ziyaret edip, sorunlarını dinlemesinden dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen esnaflar, başkana olan sevgilerini dile getirdiler.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, açık hava

Çarşı esnafı, “ Belediye Başkanımızı dükkânlarımızda görmek bizleri mutlu ediyor. Onunla konuşmak talep ve sorunları kendisine iletme fırsatı buluyoruz.  Bizlerin yanında olan Belediye Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştular. Esnaflar, belediye başkanı ve beraberindekilerle iştişare etmenin duydukları memnuniyeti de dile getirdiler

 

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, ayakta duran insanlar