GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-01-2020 15:38   Güncelleme : 22-01-2020 15:41

İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi -Demirel ve Uyanık Gazetemizi Ziyaret Etti

Selçuklu Belediye Meclis üyeleri Sayın Mustafa Sırrı Demirel ve Mevlüt Uyanık, Konya Basın kuruluşlarını ziyaret kapsamında gazetemizi ziyaret ettiler.

İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi -Demirel ve Uyanık Gazetemizi  Ziyaret Etti

Konya Merkez belediyesi olan Selçuklu belediyesini toplam meclis üyesi 45 kişiden oluşmaktadır. Selçuklu Belediye meclisinin 43.ü Cumhur İttifakı olarak bilinen AKP ve MHP'den oluşurken, Millet İttifakı olarak adlandırılan İYİ Partiden Selçuklu Belediyesi Meclisinde temsil görevinde bulunan değerli hemşerim sayın Mevlüt uyanık ve kıymetli Başkanım gönül adamı sayın M.Sırrı Demirel ile gündemdeki siyaseti ve Selçuklu ilçemize yapılması gereken projeler hakkında görüş alışverişinde bulunduk.

Geçtiğimiz hafta UNESCO tarafından ödüllendirilmeye layık görülen Selçuklu Belediyemizin SEDEP ödül merasimi için Fransa’nın başkenti Paris'te düzenlenen organizasyona Selçuklu ilçemizi temsilen davet edilen heyette bulunan Sırrı Demirel bey'den konu hakkındaki ayrıntıları konuştuk.. Büyük başarılara imza atan Belediyemizin gelecekte daha İYİ dünyada konuşulacak projeler üreteceğini söyleyen Belediye Meclis Üyesi -Demirel Ve Uyanık her şey İYİ olacak dedi.