Advert
YEREL

Çocuklar, Meram’da Tatilin Tadını Yine ‘Mehmet Ali Özbuğday Gençlik Merkezinde’ Çıkaracaklar

Meram Belediyesi Mehmet Ali Özbuğday Gençlik Merkezi, tatilini en iyi şekilde değerlendirmek isteyen çocuklar ve gençler için yine dolu dolu bir yarıyıl tatil programı hazırladı. Program katılımcıları, drama, film analizi, akıl zeka oyunları, nefes mandala, oyuncak seramik atölyesi, dekoratif sanat mucitleri, minik kimyagerler gibi derslerle hem öğrenecek hem de eğlenecek.

Çocuklar, Meram’da Tatilin Tadını Yine ‘Mehmet Ali Özbuğday Gençlik Merkezinde’ Çıkaracaklar

Meram Belediyesi Mehmet Ali Özbuğday Gençlik Merkezi çocukların ve gençlerin yarıyıl tatilini en iyi şekilde değerlendirmeleri için dolu dolu bir program hazırladı. Merkez ‘Haydi çocuklar öğrenmeye ve eğlenmeye’ adı altında gerçekleştirilecek programda 7-13 yaş aralığındaki çocuklar ve gençler ücretsiz yararlanabilecek. 27 Ocak Pazartesi günü başlayacak programa kayıt için aileler, Mehmet Ali Özbuğday Gençlik Merkezine ya da 0 332 503 09 69 no’lu telefona başvurabilecekler.

Resim önizlemesi

“BİRBİRİNDEN DEĞERLİ DERSLERLE ÇOCUKLAR DOLU DOLU BİR TATİL GEÇİRECEKLER”

 

hem eğlenmelerini hem de öğrenmelerinin hedeflendiği drama, film analizi, akıl zeka oyunları, nefes mandala, oyuncak seramik atölyesi, dekoratif sanat mucitleri, minik kimyagerler, ebru atölyesi gibi dersler ve konu anlatımları bulunuyor. Programda, çocukların aileleriyle birlikte vakit geçirmelerini sağlayacak, faaliyetlere de dikkat çekilecek. Çocukların ve gençlerin ara tatillerini en iyi şekilde değerlendirmelerini hedeflediklerini belirten Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, bu amaçla birbirinden değerli konu başlıkları altında Mehmet Ali Özbuğday Gençlik Merkezinde başlatılan programların bir gelenek halini aldığının altını çizdi.

Resim önizlemesi

‘ÇOCUKLAR HEM EĞLENECEK, HEM ÖĞRENECEK’

 

Belediye olarak her fırsatta eğitiminin destekçisi olduklarını belirten Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, eğitimin ülke ve şehir için yapılan en büyük ve en önemli yatırım olduğunu hatırlattı. Sadece eğitim değil, yeni nesil ile ilgili her konuda sorumluluk alma gayretinde olan bir belediye olduklarını hatırlatan Başkan Kavuş, “15 günlük kısa arayı değerlendirmek amacıyla Gençlik Merkezimizde başlattığımız program bu gayretimizin bir tezahürüdür. Çocuklarımızı geleceğe en iyi şekilde hazırlanmaları, dünyadan haberdar olmaları, kültürümüzü ve sanatımızı en iyi şekilde öğrenebilmeleri adına bir program hazırladık. Uzman eğitmenleri eşliğinde eğlenirken öğrenecekler, öğrenirken de eğlenecekler. Meram’da yaşayan tüm çocuklarımızı bu programa katılmaya davet ediyorum. Sadece burada değil, tüm merkezlerimizde ortaya koyduğumuz programlarımızla, aktivitelerimizle her yaştan hemşehrimizin sosyal hayatına katkı sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

Resim önizlemesi

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA