Advert
YEREL

Çektik Belediyesi Taziye Aracı Hibe Etti.

Çeltik Belediye Başkanı Ali meşe Eskişehir Büyükşehir Belediyesini ’e bağlı Aydınlı ve Yenidoğan mahallelerine Cenaze yıkama aracı hibe etti.

 Çektik Belediyesi Taziye Aracı Hibe Etti.

İlgili resim

        ALİ MEŞE 

Çevre ilçelerin ihtiyaçlarına duyarsız kalmayan başkan meşe diğer mahallerde kendi mahallemiz gibi ihtiyaçları gibi görerek Aydınlı Mahallesi Muhtarı İsmail Ural ve Yenidoğan Mahallesi Muhtarı Atilla Çimen’in mahallelerinde böyle bir ihtiyacın olduğunu dile getirmeleri üzerine iki araç hazırlanarak Aydınlı ve Yenidoğan Mahalle muhtarlarına teslim edildi.

ali meşe ile ilgili görsel sonucu

 

Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe; ‘’ Bizim hizmet anlayışımızda gönül sınırlarımız içine giren tüm mahallelerimizin isteklerini göz önünde tutarak ,İlçemize sınır komşu olan bu mahallelerimizde böyle bir ihtiyacı öğrenince çalışmalarımızı yapıp iki aracı belediyemiz adına Fen İşleri Müdürümüz Hüseyin Akçalık’ı muhtarlara teslim edilmek üzere gönderdik” dedi.

Yenidoğan ve Aydınlar mahalle muhtarları mahalleli vatandaşlarımızın isteğini kırmayan Başkan Ali Meşe’ye mahalle sakinlerimiz adına çok teşekkür ederiz. Gönül belediyeciliğin en güzel öğreneğini sergilemiş olduğunu ifade ettiler.

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA