EN ÇOK OKUNANLAR
Giriş Tarihi : 17-01-2020 21:30   Güncelleme : 19-01-2020 16:58

YUNAK’TA 4 BİN ÖĞRENCİ KARNE ALDI

Yurt genelinde olduğu gibi, Yunak’ta da 2019 - 2020 eğitim ve öğretim yılının ilk donemi itibariyle öğrenciler, 2 haftalık tatile girmek için bugün karnelerini aldılar.

YUNAK’TA 4 BİN ÖĞRENCİ KARNE ALDI

Okul öncesi, ilkokul, ortaokul ve lisede okuyan 4 bin 3 öğrenci bugün karnelerini alarak yarıyıl tatiline başlıyor. 2 hafta sürecek yarıyıl tatili, 20-31 Ocak tarihleri arasında olacak. İkinci yarıyıl ise, 3 Şubat 2020 Pazartesi başlayacak.

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, Mehmet Erdem Akbulut dahil, ayakta duran insanlar


Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut , Yunak Belediye Başkan Vekili Bekir Coşkun ve Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, öğrencilerin yarıyıl karne sevincini paylaştı. Yunak İnönü Ortaokulu’nda öğrencilerin karnelerini dağıtan Kaymakam Akbulut , başarılı bir yarıyıl geçiren öğrencileri tek tek tebrik ederken, öğrencilerin başarısında özveri, azim, sabır ve gayretleriyle imzası olan öğretmenlere de teşekkür etti.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar


Kaymakam Akbulut ve Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, eğitim ve öğretim yılının ilk dönemini tamamlayarak karnelerini alan öğrencilere güzel ve verimli bir tatil geçirmelerini dilediler.

Görüntünün olası içeriği: 10 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar