Advert
EĞİTİM

KTÜN’de Kalite Yönetim Sistemi Toplantısı Gerçekleştirildi

Konya Teknik Üniversitesi (KTÜN) Kalite Yönetim Sistemi Toplantısı, Rektör Prof. Dr. Babür Özçelik’in başkanlığında gerçekleşti.

KTÜN’de Kalite Yönetim Sistemi Toplantısı Gerçekleştirildi

Rektörlük A Salonunda yapılan toplantıya, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. H. Selçuk Halkacı, daire başkanları, şube müdürleri, koordinatörler başta olmak üzere üniversite bünyesindeki birim temsilcileri katıldı.

 

Rektör Özçelik, toplantıda yaptığı konuşmada, bu tür toplantı ve sonrasındaki çıktıların üniversitelerin gelişiminde önemli bir rolü olduğunu ifade etti. Bu anlamda ekip çalışmasının gerekli olduğunu belirten Özçelik, “Bir üniversite gelişme yolunda ilerliyorsa bunu eşgüdümlü çalışan bir ekiple yürütmelidir. Bu çalışmalar neticesinde üniversite olarak Kalite Yönetim Sistemi’nde önemli aşamalar kaydederek ciddi bir yol aldık. Sürecin yürütülmesi adına bu tür toplantılara devam edeceğiz.” dedi.

 

Toplantıda, Öğr. Gör. Halil Çelik tarafından “Kalite Yönetim Sistemi”ne ilişkin sunum gerçekleştirildi. Toplantı birim sorumlularının sorularının cevaplanması, görüş, katkı ve değerlendirmelerin yapılmasıyla sona erdi

 

 

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA