YEREL
Giriş Tarihi : 15-01-2020 17:57

Aşkan Spor Kompleksi Tenis Ve Okçuluk Tutkunlarının Adresi Oldu

Meram Belediyesine ait Rabia, Aşkan Muhammet Yürükuslu ve Altuncan Hatun Spor Merkezleri her yönüyle göz dolduruyor. Meram Belediyesi Rabia Spor Merkezi aynı anda 200 kişinin fitness, 50 kişinin de step-zumba ve aerobik yapabilmesiyle Konya’nın en büyüğü, Aşkan Kompleksinin de tenis kortları ve okçuluk alanlarıyla sporseverlerin ilgi odağı olduğunun altını çizen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, tüm vatandaşları, huzur ve mutluluğun kaynağı olan spor yapmaları için Meram’ın tesislerine davet etti.

Aşkan Spor Kompleksi Tenis Ve Okçuluk Tutkunlarının Adresi Oldu

Meram Belediyesine ait Rabia, Aşkan Muhammet Yürükuslu ve Altuncan Hatun Spor Merkezleri her yönüyle göz dolduruyor. Meram Belediyesi Rabia Spor Merkezi, aynı anda 200 kişinin fitness, 50 kişinin de step-zumba ve aerobik yapabileceği bir altyapıya sahip oldu. Bu özellikleriyle Konya’nın en büyüğü haline gelen Rabia Spor Tesisi spor tutkunlarına ev sahipliği yapıyor.

Resim önizlemesi

MERAM BELEDİYESİ TESİSLERİ YENİ ÇEHRELERİYLE SPORSEVERLERİ BEKLİYOR

 

Rabia Spor Merkezinde bulunan yüzme havuzu, bay bayan fitness salonları, step-zumba-aerobik stüdyoları, step ve plates derslerinin yanısıra jimnastik ve taekwondo dersleri de verilmeye başlandı. Diğer alanlarda olduğu gibi çok uygun fiyatlarda verilen jimnastik ve taekwondo dersleri için kayıtlar ise halen devam ediyor. Yine belediyeye ait Aşkan Muhammet Yürükuslu Spor Kompleksi de tenis, okçuluk, jimnastik, spening ve reformer aletli plates bölümleriyle bölgenin ve Konya’nın en dikkat çekici merkezlerinden biri olma özelliğini sürdürüyor. 2 kapalı ve 1 açık tenis kortu bulunan tesiste verilen okçuluk derslerinin ise gençler ve yetişkinlerden oluşan 400 üyesi bulunuyor. Çocuklar için verilen Jimnastik dersleri yoğun ilgi görürken kamu kurumları arasında tek olma özelliği ile spening ve reformer aletli plates dersleri de ilgi gören diğer sporlar. Altuncan Hatun Aile Yaşam Merkezinin spor salonunda ise hanımlara yönelik ücretsiz zumba, plates, step-aerobik seansları düzenleniyor.

Resim önizlemesi

BAŞKAN KAVUŞ; “SPOR TESİSLERİMİZLE DE HİZMETİN EN İYİSİN VERME GAYRETİNDEYİZ”

Resim önizlemesi

Meram Belediyesi spor tesislerinin 7'den 70'e her kesimin en modern ve gelişmiş şartlarda spor yapabileceği tesisler haline geldiğine vurgu yapan Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, tesislerin, sporu bir yaşam biçimi haline getirenlerin ya da getirmek isteyenlere en iyi koşullarda spor yapma imkanı sunduğunu

Bu imkandan tüm Meram ve Konyalıları yararlanmaya davet eden Başkan Kavuş, “Hangi alanda olursa olsun yatırımlarınızın, projelerinizin, hizmetlerinizin anlam kazanması huzurlu ve mutlu bireylerle mümkün. Huzur, sağlık ve mutluluk dolu bir hayat içinde spor olmazsa olmaz bir şarttır. İşte hemşehrilerimizin bu duyguyu yakalayabilmeleri adına üç spor tesisimizle hemşehrilerimize en iyi hizmeti verme gayretindeyiz. Özellikle Rabia Spor Merkezimizde gerçekleştirdiğimiz vizyon değişikliği, spor tutkunlarının çok hoşuna gidecek. Aşkan Muhammet Yürükuslu Spor Kompleksi zaten birçok yönüyle sporseverlerin gözdesi. Yeniliklerle bu ilginin her geçen gün artacağını umut ediyor. Tüm vatandaşlarımızı tesislerimizde spor yapmaya davet ediyorum” diye konuştu.