YEREL
Giriş Tarihi : 08-01-2020 12:59

Kılca: İşimiz De Gücümüz De Karatay

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, “Karatay Söz Meclisleri”nde vatandaşlarla bir araya geldi. Hemşehrilerinin taleplerini dinleyen ve sorunların çözümü için büyük çaba sarf eden Başkan Hasan Kılca, “Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ‘Gönül Belediyeciliği’ anlayışıyla vatandaşlarımızla birlikte karar vermeye ve hizmetlerimizi vatandaşımızın görüşlerini dikkate alarak yapmaya devam edeceğiz. Amacımız ortak akılla Karatayımızın yaşam kalitesini artırmak. Yani işimiz de gücümüz de Karatay” dedi.

Kılca: İşimiz De Gücümüz De Karatay

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, hemşehrilerini dinlemek, taleplerini almak ve varsa sorunlarını çözüme kavuşturmak amacıyla gerçekleştirdiği “Karatay Söz Meclisleri”nde vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Karatay Belediye Meclis Salonu’nda gerçekleştirilen buluşmada hemşehrilerinin sorunlarını ve taleplerini tek tek dinleyerek notlar alan Başkan Hasan Kılca, çözüm için vatandaşlar ve belediye başkan yardımcıları ile birim müdürlerine gerekli talimatları verdi.

İŞİMİZ DE GÜCÜMÜZ DE KARATAY

Karatay Belediyesi olarak gönül belediyeciliği anlayışıyla hareket ettiklerinin altını çizen ve bu buluşmalara büyük önem verdiklerini söyleyen Hasan Kılca, her bakımdan daha yaşanabilir bir Karatay için ortaya konan fikir ve görüşlerin hizmetlerine ilham olduğunu aktardı.

Kılca, her zaman vatandaşlarla iç içe olmaya özen gösterdiklerini belirterek, “Her fırsatta hemşehrilerimizle bir araya gelerek onlarla hasbihal etme, istişarelerde bulunma ve sorunlarını dinleyerek birlikte çözüm üretme fırsatı buluyoruz. Her hafta yaptığımız ‘Karatay Söz Meclisleri’ de hem bizler hem de hemşehrilerimiz için güzel bir ortam sağlıyor. Vatandaşlarımızın sorunlarını ve taleplerini dinliyoruz, istişarelerde bulunup çözümler üretiyoruz. Konu hemen çözülemeyecek ise ilgili birimlerimize havale ederek konunun çözümü için gayret gösteriyoruz. Karatay Belediyesi olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da Gönül Belediyeciliği anlayışıyla vatandaşlarımızla birlikte karar vermeye ve hizmetlerimizi vatandaşımızın görüşlerini dikkate alarak gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Amacımız ortak akılla Karatayımızın yaşam kalitesini artırmaktır. Ben, bu vesileyle daha yaşanabilir bir Karatay için bizlere fikirlerini ileten, istişare kurumuna önem vererek bizlerle olan tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

HAYVANSEVERLERDEN BAŞKAN KILCA’YA TEŞEKKÜR PLAKETİ

Öte yandan Karatay Söz Meclisi’ne katılan Emekli Öğretmen Ümit Börü, Karatay Belediyesi’nin sokak hayvanları ile çevreye yönelik çalışmalarından dolayı Başkanı Hasan Kılca’ya Konya Doğayı ve Hayvanları Koruma Derneği adına bir plaket takdim etti.

Karataylı vatandaşlar da “Karatay Söz Meclisi”ne katılıp talep ve sorunlarını iletebilmeleri dolayısıyla çok mutlu olduklarını belirterek, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca’ya teşekkür ettiler.