YEREL
Giriş Tarihi : 03-01-2020 18:02   Güncelleme : 03-01-2020 18:19

Başkan Ali Meşe İle Başkan Altay Çeltik'i Konuştu

Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ve beraberindekiler ile birlikte Çeltik Belediye Başkanı Ali meşe Çeltiğe yapılacak olan yatırımlar hakkında istişare ettiler.

Başkan Ali Meşe İle Başkan Altay Çeltik'i Konuştu

Çeltik Belediye Başkanı Ali meşe, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile bir araya gelerek Çeltik’in sorunlarını aktardı.

Konya Büyükşehir Belediye Başkanlığı makamında gerçekleşen toplantıda, Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe Çeltik’te hayata geçirmeyi planladıkları ve fizibilite çalışmalarını başlattıkları projelerinden ve birçok konuyu dile getirdi. Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay ile bir araya gelerek Çeltik ‘in geleceği için istişarelerde bulunan Başkan Ali Meşe, Çeltik’te istihdamı artırmak, ekonomik kalkınmayı sağlamak adına Sanayi Bölgesi hakkında bilgi verdi. Başkan Ali Meşe, Çeltik‘in geleceğinin inşa edilmesi, huzurun tesis edilmesi noktasında daha fazla hizmet etmeye gayret ederek taşın altına yalnızca elini değil gövdesini de koyduğunu belirtti ve nazik misafirperverlikleri için Başkan Altay’a teşekkür etti.