GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-01-2020 18:41

Başkan Ali Meşe'den Yeni Yıl Mesajı

Konya'nın Çeltik İlçe Belediye Başkanı Ali Meşe Yılbaşı nedeni ile mesaj yayımladı.

Başkan Ali Meşe'den Yeni Yıl Mesajı

Çeltik Belediye Başkanı Ali meşe  meajında şu ifadelere yerverdi;

''Değerli Çeltik’li Hemşerilerim;

Yeni yılın, başta hemşerilerim olmak üzere, tüm insanlığa hayırlı olmasını diliyorum.

31 Mart seçimlerinde sizlerin teveccühünüzle kutlu bir yola çıktık. Bu yolda “Halka Hizmet, Hakka Hizmet” düşüncesi ile her an sizlerle beraber omuz omuza çalışma gayretinde olduk. Hayatım boyunca hep Çeltik için yapılması gerekenleri hayal ettim. Ve sizlerin de desteği ile şimdi bu hayalleri gerçekleştirmenin onurunu yaşıyorum.

Her yıl, yeni umutlarla başlar. Umutlarımızı diri tutup geleceğe yön vermek için çok çalışacağız. Hepimize ilçemizin gelişimi için görevler düşüyor. Bu görevlerin başında, birbirimize karşı saygı, sevgi ve hogörü içinde olmak geliyor.

Ülkemizin 2023 hedefine yürüdüğü bu kritik süreçte ülkemize katkı sunmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Planladığımız projeleri yapmaya tüm hızımızla devam edeceğiz. Vizyonumuzun en önemli yönü olan şeffaflık ilkesi gereğince projelerimizi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Bu sürece yapacağınız değerli katkılarınıza her zaman açık olduğumuzu bilmenizi isterim.

Değerli vatandaşlarım,

2020 yılının ülkemiz, milletimiz ve tüm insanlık için barış, huzur, sağlık, güvenlik ve refah içinde geçmesini temenni ediyorum. dedi.