GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-12-2019 18:15

Vera Hukuk ve Danışmanlık Bürosu hizmette

Konya Barosuna Kayıtlı Av. Gülşah Aybike Yılmaz ve Av. Burcu Çoşkun’un ortak oldukları Vera Hukuk ve Danışmanlık bürosunun açılışı yapılarak, hizmete başladı. Açılışa katılım yoğundu.

Vera Hukuk ve Danışmanlık Bürosu hizmette

Konya Adliye Sarayı karşı MY Ofis İş merkezindeki açılışa Konya Barosu Başkan Yardımcısı Av. Oktay Unkur, Av. Cengiz Erkoyuncu, Konya Eski Milletvekillerinden Hasan Kaya, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği (TÜFAD) Başkanı İsmet Karababa ile davetliler katıldı.

Resim önizlemesi

Vera Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun Açılışında konuşan Konya Barosu Başkan Yardımcısı Av. Oktay Unkur, “Meslektaşlarımızın yeni hukuk ve Danışmanlık bürosunun açılışını yaptık. Hayırlı olsun. Kendilerine başarılar diliyorum” dedi.

Av. Cengiz Erkoyuncu, “Genç nesil meslektaşlarımızın çoğalması bizleri mutlu ediyor. Kendilerine bereketli kazançlar ve başarılar diliyorum. Hayırlı olsun.”

Resim önizlemesi

Av. Gülşah Aybike Yılmaz, “ Avukat arkadaşım Burcu Coşkun’la birlikte kurduğumuz Vera Hukuk ve Danışmanlık büromuzda, hukuki davalar ve danışmanlık hizmetinde bulunacağız. Büromuzun açılışa katılıp bizlere destek verenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Resim önizlemesi