YAŞAM
Giriş Tarihi : 06-12-2019 00:20

H.Hüseyin Tanrıverdi, dualarla defnedildi

Konya Valiliği eski İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hasan Hüseyin Tanrıverdi dualarla Üçler Mezarlığına defnedildi. Tanrıverdi ailesini acı günlerinde sevenleri ve yakınları yalnız bırakmadı

H.Hüseyin Tanrıverdi, dualarla defnedildi

Konya Valiliği eski İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Hasan Hüseyin Tanrıverdi 55 yaşında vefat etti. Bir süredir kanser tedavisi gören Konya Eski Valilik Basın Müdürü Hasan Hüseyin Tanrıverdi’nin cenazesi bu gün öğle namazına müteakip Hacıveyis Cami’inde kılınan cenaze namazının ardından dualarla Üçler Mezarlığına defnedildi.

Tanrıverdi ailesini acı günlerinde Vali Cüneyit Orhan Toprak, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, TSYD Konya Şube Başkanı Murat Dönmez, Konya Gazeteciler Cemiyeti Müdürü Ali Sait Öge, Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ahmet Kalender, İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu ile basın mensupları ile Tanrıverdi ailesinin sevenleri ve yakınları katıldı.

Tanrıverdi’nin cenazesini İl Müftüsü Ahmet Poçanoğlu kıldırırken, Tanrıverdi ailesi cenaze namazının ardından taziyeleri kabul etti. Hasan Hüseyin Tanrıverdi 2 kız 2 erkek çocuk babasıydı. Merhum Hasan Hüseyin Tanrıverdi’ye Yüce Allah’tan rahmet yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz.