GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-11-2019 18:51

İşcan'dan Öğretmenler Günü Mesajı

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayarak tüm öğretmenlerin gününü kutladı.

İşcan'dan Öğretmenler Günü Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Bu gün, görevinin başında olup, kendilerine emanet edilen vatan evlatlarını yarınlara hazırlayan, özveriyle, büyük bir onurla, gururla, mesleğinin gereklerini yerine getirmeye çalışan, geleceğimizi inşa eden, öğretmenlerimize takdirlerimizi, başarı dileklerimizi ve teşekkürlerimizi sunuyorum.

İnsanın hayatında silinmez izler bırakan, her çocuğun kendi yolunu bulmasında ona rehberlik eden öğretmenlerimizin heyecan duyarak, inanarak, severek, fedakârlık göstererek sürdürdükleri bu değerli çabanın yeri ve önemi çok büyüktür. Ülkemizin kalkınmasında, gelişmesinde ve yükselmesinde temel rol oynayan öğretmenlerimiz, bu bilinçle memleketimizin her köşesinde büyük özveriyle görev yapmaktadır.

Böylesine onurlu ve güzide bir mesleğin üyesi olmanın verdiği mutlulukla, Öğretmenlik mesleğine yeni başlayan öğretmen arkadaşlarıma başarılı ve huzurlu yıllar diliyorum. Meslekten emekli olmuş personelimize yapmış oldukları hizmetler dolayısıyla minnet ve şükranlarımı sunuyorum.

Her şeyimizi emanet edeceğimiz, geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı çağın gerektirdiği her türlü bilgi, donanım ve beceriyle zenginleştirerek üreten, bilgiyi hayatın içinde kullanabilen nesiller olarak yetiştirme hedefimizin en önemli unsuru olan öğretmenlerimizin "24 Kasım Öğretmenler Günü"nü en kalbi duygularla kutluyor "Başöğretmen" unvanını hayatı boyunca büyük bir onurla taşıyan Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere ebediyete intikal etmiş tüm değerli öğretmenlerimizi de rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum."

üretici haber gazetesi