Advert
YEREL

İşcan'dan Komek Ve Hem'e Ziyaret

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Yunak'ta devam eden KOMEK ve Halk Eğitimi Merkezi kurslarını ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

İşcan'dan Komek Ve Hem'e Ziyaret

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, ĶOMEK ve HEM işbirliği ile açılan Kuran-i Kerim, Eğitici Ananelik ve Mefruşat kurslarımızı ziyaret ederek kursiyerlerle yapılan işler üzerine bir süre sohbet etti.

Resim önizlemesi

KOMEK Müdürü Ekrem Varol' dan halen devam eden kurslar ve açılması düşünülen kurslar hakkında bilgi alan İşcan, daha sonra Komek Binasında bulunan ve Halk Eğitimi Merkezince açılan Destekleme ve Yetiştirme Kurslarını gezdi. Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ramazan Akkaya ve Müdür Yardımcısı Gökhan Altıner'in de eşlik ettiği ziyarette gençlerle açılan kurslar, sınavlar ve verilen hizmetlerle ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

Resim önizlemesi

Mezun öğrenciler için hemen hemen tüm derslerden açılan DYK kurslarının daha verimli ve işterlikli olabilmesi, kursların kalitesinin artırılması ve kursiyerlerle sürekli diyalog içinde olmayı arzuladıklarını belirten Ilçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Komek ve DYK'da görev alan idareci ve öğretmenleri tebrik etti ve öğrencilere de başarılar diledi.

İşcan, Komek ve Halk Eğitimi Merkezinin işbirliği ile bir çok başarıya imza alacaklarının altını çizerek kursiyerlerle zaman zaman bir araya geleceklerini ifade etti.

 

üreticihaber gazetesi

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA