S.T.K.
Giriş Tarihi : 10-11-2019 12:08

KFKSABD'den Prof. Dr. Arabacı ’ya hayırlı olsun ziyareti

NEÜ Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanlığına getirilen Prof. Dr. Caner Arabacı’yı ziyaret eden Konya Fikir Sanat Kültür Adamları Birliği Derneği Başkanı Prof. Dr. Yusuf Küçükdağ, yönetim Kurulu Üyeleri Dr. Yaşar Erdemir, Adem Alemdar ve Duran Çölcü hayırlı olsun diyerek, görevinde başarılar dilediler.

KFKSABD'den Prof. Dr. Arabacı ’ya hayırlı olsun ziyareti

NEÜ Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanlığına getirilen Prof. Dr. Caner Arabacı ziyaretten dolayı teşekkür ederek, “Konya Fikir Sanat Kültür Adamları Birliği Derneği yönetim kurulunun ziyaretinden dolayı kendilerine teşekkür ederim” dedi.

Konya Fikir Sanat Kültür Adamları Birliği Derneği Başkanı Yusuf Küçükdağ Prof. Dr. Arabacı’ya yeni görevinde başarılar dileyerek, “Derneğimizin yönetim kurulu üyesi olan Prof. Dr. Caner Arabacı, Konya’da sayısız başarılı hizmetler yapmış, akademik kimliği ve çalışmalarıyla Konya kültünün gelişmesinde de önemli hizmetleri bulunmuştur.  NEÜ Sosyal ve Beşeri Bilimler Fakültesi Dekanlığına getirilmesinden dolayı kendisini kutlarken, başarılar diliyoruz” diye konuştu.