Advert
GÜNCEL

İlçe Milli Eğitim Müdürü İşcan'dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Atatürk'ün vefatının 81. yıl dönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.

 İlçe Milli Eğitim Müdürü İşcan'dan 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü  Mesajı

İşcan, mesajında şu ifadelere yer verdi:

"Millet olarak ortak hedefimiz; Gazi Atatürk’ün: “Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” veciz sözünde vurguladığı gibi, ülkemizi çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkararak, milletimizi birlik ve bütünlük içerisinde daha güçlü, daha aydınlık yarınlara taşımaktır.

Ülkemiz bugün Gazi Mustafa Kemal´in işaret ettiği hedefler doğrultusunda önemli mesafeler katetmiş, tüm fertleriyle geleceğine odaklanmış, Türkiye Cumhuriyeti’ni ilelebet yaşatma hedefiyle, üreten, etkin, dinamik, başarılı bir toplum olma yolunda kararlı adımlarla ilerlemektedir.

Eğitim camiası olarak en öncelikli sorumluluğumuz, gençliği iyi yetiştirmek, Cumhuriyetimizin değerlerine sahip çıkarak, muasır medeniyet seviyesine ulaşma idealinin gerçekleşmesine katkıda bulunmaktır.

Bu vesileyle ebediyete intikalinin 81. yılında Cumhuriyetimizin kurucusu  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, dava ve silah arkadaşlarını, istiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını, rahmet, minnet ve şükranla anıyorum."

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA