SİYASET
Giriş Tarihi : 07-11-2019 20:22

Özerdem, “Konya her zaman milli görüşün direğidir.”

Yeniden Refah Partisi Konya İl Başkanı Mustafa Özerdem, Konya’nın milli görüşün direği olduğunu ifade ederek, 17 Kasım’da gerçekleşecek olan 1. olağan kongrelerine Konyalıları davet etti

Özerdem, “Konya her zaman milli görüşün direğidir.”

Yeniden Refah Partisi Konya İl Başkanlığı, basınla bir araya geldi. Programa İl Başkanı Mustafa Özerdem, il yöneticileri, parti mensupları ile gazeteciler katıldı.

Yeniden Refah Partisi İl Başkanı Mustafa Özerdem, Konya’da gerçekleşen kongreye ve Genel Başkanları Fatih Erbakan’a yoğun bir ilgi olduğunu kaydederken milli görüşün fitilini Konya’dan tekrar ateşleyeceklerine söyledi.

Konya milli görüşün direğidir diyen Özerdem, “Genel başkanımızın bir ifadesi vardı. Konya olmadan milli görüş olmaz ifadelerine yer verdi. Biz Konya teşkilatları olarak konu ile ilgili gereken hassasiyeti gösteriyoruz. 17 Kasım ‘da Ankara Spor Salonu’nda büyük kongremiz var. Bütün vatandaşlarımızın katılımı bekliyoruz. Milli görüşün birinci 40 yılı Konya’dan yapılmıştı, kongremizle birlikte ikinci 40 yılının şahlanışını da yapacağız. Kongremizde Genel Başkanımız yol haritamızı vatandaşlarımız ile paylaşacak. Bu nedenle tüm vatandaşlarımız kongremize bekliyoruz” şeklinde konuştu.

Konya’yı Yeniden Milli Görüşün Merkezi Yapacağız

Konya ve Türkiye genelinde büyük bir hassasiyetle çalışmalarını sürdürdüklerini kaydeden Özerdem, “Özlenen ve beklenen günler yeniden bizimle gelecek. Konya olarak 20 yıldır siyasetin içerisinde yokuz. Bu nedenle Konya merkez olmaktan uzaklaştı. Bizler yeniden Konya’nın milli görüşün merkezi olmasını sağlayarak, Konya’ya oy deposu gözüyle bakılmasının önüne geçmiş olacağız. Yeniden Refah Partisi bundan böyle siyasette belirleyici rol üstlenecek, doğrunun yanında olacak ve yanlışa dur diyecektir. Vatandaşımızın derdi ile dertlenecek, sorumluluklarımızın bilinci ile hareket edeceğiz” dedi.

Hiçbir partinin yanında ve karşısında olmadıklarını da sözlerine ekleyen Başkan Özerdem, kendi politikaları çerçevesinde hareket edeceklerini de ifade etti.