GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-11-2019 16:06

Peksomlu, NOV-İBİS Otel Konya Genel Müdürlüğüne Getirildi

Konya basınıyla kahvaltıda bir araya gelen NOV-İBİS Otel Konya Genel Müdürü Murat Peksomlu,öncesi konuk gazetecilerle yakından ilgilendiler.

Peksomlu,  NOV-İBİS Otel Konya Genel Müdürlüğüne Getirildi

2017 yılı içinde sahiplerini bulan, etkinlik sektörünün en önemli organizasyonlarından olan ACE OF M.I.C.E ödüllerinde tüm Anadolu ve Karadeniz bölgesi otelleri içinde yapılan değerlendirme ile en iyi toplantı oteli seçilen Novotel Konya ve İbis Otel Konya misafirlerine en iyi şekilde yaşatmaya devam ediyor.

Dünyanın lider uluslararası otel işletmecisi ACCORHOTELS sektörde edindiği tecrübe ve birikimini Anadolu misafirperverliği ile harmanlayarak Türkiye pazarında, dünya standartlarında hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini her yeni oteliyle en üst seviyeye taşımaya devam ediyor. Bu vizyonun doğal bir uzantısı olarak da pek çok ödül kazanan ACCORHOTELS gün geçtikçe dinamik yapısını zamanın gerekliliklerine uygun hale getirmek için oldukça fazla çaba harcıyor. ACCORHOTELS’in benzersiz vizyonuyla Konya’da misafirlerine hizmet veren iki marka; Novotel ve ibis Otel, benzersiz deneyimin iki adresi olarak dikkat çekiyor.

kahvaltıda birilikte oldukları için ve gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ettiler.