YEREL
Giriş Tarihi : 22-10-2019 16:06

Meram’da Başkan, Vatandaşa Bir Tuş Kadar Yakın

Hizmetlerine başladığı günden bu yana binlerce Meramlının yüzünü güldüren ‘Bizim Meram Masası’, hizmet kalitesini her geçen gün daha da artırıyor. Bu amaçla meram.bel.tr adresine yeni eklenen arayüz sayesinde Meramlılar istek, şikayet, beklentilerini direk Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ya da ilgili müdüre bildirebiliyorlar. Meramlılar yenilik sayesinde iyi ki doğdun bebek bildirimlerini ve memnuniyetlerini de kolaylıkla iletebilecekler.

Meram’da Başkan, Vatandaşa Bir Tuş Kadar Yakın

Hizmet vermeye başladığı günden bu yana binlerce Meramlının istek, talep, beklenti ve şikayetine yanıt veren ‘Meram Belediyesi Bizim Meram Masası’ her geçen gün kendini yenileyerek hizmetlerine devam ediyor. Meram Belediyesi internet sitesi meram.bel.tr adresinin arayüzünde yapılan değişiklikle vatandaşlar, istek, şikayet, beklentilerini direk Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş ya da ilgili müdürlüklere bildirebilecek. Bunun yanısıra Meramlılar, iyi ki doğdun bebek bildirimlerini ve memnuniyetlerini de kolaylıkla iletebilecekler.

 

BAŞKAN KAVUŞ; “ŞEHRİ İMAR EDERKEN, GÖNÜLLERİ İHMAL ETMİYORUZ”

 

Belediye olarak verdikleri hizmet kalitesini her geçen gün artırma gayretinde olduklarının altını çizen Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, hizmeti vatandaşların derdine derman olmak adına 7 güne ve 24 saate yayan bir anlayışta olduklarını kaydetti. Bu amaçla belediyecilik tecrübelerini ve birikimlerini daima zenginleştirdiklerini ve geliştirdiklerini ifade eden Başkan Kavuş, sözlerini şöyle sürdürdü; “Biz, tüm hayatlarını, şehrine ve ülkesine samimiyetle hizmet ederek geçiren kadrolarız. Bu yolda başkanlığını yürüttüğümüz şehirlerde ve ülkemizde büyük hizmetler tesis ettik. Etmeye de devam ediyoruz. Şehirleri inşa ederken, vatandaşlarımızdan bir an olsun ayrı düşmedik, her an onlarla iç içeydik. Bu beraberliği pekiştirmek, aramızdaki köprüleri sağlamlaştırmak adına tüm imkanları sonuna kadar kullanıyoruz. Bu imkanlardan biri de teknoloji. İşte internet adresine eklenen bu özellikle vatandaşlarımız, belediye hizmet binamıza gelmeden, telefon açma gereği hissetmeden bana ve diğer ekip arkadaşlarıma kolaylıkla ulaşabilecekler. Hizmet kalitemizi artırmak için bir an bile durmuyoruz. Çünkü biliyoruz ki, bir şehri baştan sona yeniden inşa edebilirsiniz ancak bir gönüllere giremedikten sonra hizmetinizin pek ehemmiyeti kalmayacaktır. İşte biz şehri imar ederken gönülleri de imar etmenin çabasındayız. Bunun için her vatandaşın bana kolaylıkla ulaşabilmesi ve derdini anlatabilmesi için ben daima bekliyor olacağım.”