Advert
SAĞLIK

Hayırseverden Aile Sağlığı Merkezi

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ile Şakalak Tarım Makinaları Yönetim Kurulu Başkanı Hayırsever İşadamı Yusuf Genç arasında aile sağlığı merkezi ( ASM ) protokolü imzalandı.

Hayırseverden Aile Sağlığı Merkezi

 İl Sağlık Müdürlüğü’nde  gerçekleşen protokol imza töreninde yapılacak olan aile sağlığı merkezi ile ilgili bilgiler veren Prof. Dr. Koç,  “Selçuklu İlçesi Yazır Mahallesinde yaklaşık 900 metrekare yüzölçümü bulunan arsa üzerinde yapılacak olan ASM projemiz ile birlikte 10 aile hekimimiz çok daha modern şartlarda bölge halkımıza sağlık hizmeti sunmaya devam edecektir” dedi.

Resim önizlemesi

 

Hayırsever iş adamı Genç’e teşekkür ederek konuşmasını sürdüren Prof. Dr. Koç, kamu hizmetlerinde hayırsever vatandaşların verdiği desteğe dikkati çekti. Prof. Dr. Koç, “İmzaladığımız bu protokolle birlikte vatandaşlarımıza daha kaliteli ve konforlu şartlarda sağlık hizmeti sunulması sağlanacaktır. Böylesine güzel ve anlamlı bir hayır hizmetini yapma kararı alan hayırsever hemşerimize Konya halkı adına teşekkür ediyorum. Genç ailesinin kazançlarının bereketli olmasını diliyor, yaptıracakları aile sağlığı merkezinin Konya’mıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

 

Resim önizlemesi

Konya’nın sağlık alanında her geçen gün daha üst seviyelerde hizmet sunduğunu görmekten dolayı büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Hayırsever Genç de, “Şehrimize sağlık alanında katkı sağlayacak olmanın mutluluğunu yaşıyorum. İnşallah projemize en kısa sürede başlayarak tamamlamayı planlıyoruz” dedi.

 

Selçuklu İlçesi Yazır Mahallesinde yaptırılacak olan Aile Sağlığı Merkezinin 12 ayda bitirilmesi hedefleniyor.

NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA