YEREL
Giriş Tarihi : 20-10-2019 10:05

Beyşehir, 15 üniversitenin veteriner fakültelerinin akademisyen ve öğrencilerini ağırladı

Konya’nın Beyşehir ilçesi, kente gelen 15 üniversitenin veteriner fakültelerinin akademisyen ve öğrencilerini misafir etti.

Beyşehir, 15 üniversitenin veteriner fakültelerinin akademisyen ve öğrencilerini ağırladı

Selçuk Üniversitesi Veteriner Fakültesi, Veteriner Eğitim ve Tanıtım Organizasyonları Topluluğu tarafından organize edilen ve Beyşehir Belediyesi evsahipliğinde düzenlenen gezi programı kapsamında ilçemize gelen veteriner fakültesinin akademisyen ve öğrencileri, Beyşehir Gölü’nde düzenlenen tekne gezisine katıldı, tarihi Eşrefoğlu Camisi, Eflatunpınar Hitit Kutsal Anıtı gibi bazı tarihi mekanları ziyaret etti.

Beyşehir Belediye Başkan Vekili İsmail Boru, Yaka Manastır Tabiat Alanı’nda verilen yemekte biraraya geldiği SÜ Veteriner Fakültesi Eğitim ve Tanıtım Organizasyonları Topluluğu Başkanı Emin Alkoç ile Akademik Danışmanı Dr.Öğretim Üyesi Sakine Ülküm Çizmeci’ye böyle bir gezi organizasyonunu tertip ederek Beyşehir’in tanıtımına sundukları katkı ve desteklerden dolayı teşekkür ederek bir plaket takdim etti.

  1. Başkanı Emin Alkoç da, Beyşehir Belediyesi ve Kültür İşleri Müdürlüğü yetkililerine geziye yaptıkları evsahipliği ve rehberlikten dolayı teşekkür ederken, katılımcılar ilçenin tarihi ve doğal güzelliklerine hayran kaldıklarını dile getirdi.