GÜNCEL
Giriş Tarihi : 18-10-2019 19:10

Başkan Ali meşe : ‘’ Muhtarlarımız, belediyemizin gören gözü, tutan elidir.’

Konya’nın Çeltik İlçe Belediye Başkanı Ali Meşe , 19 Ekim Muhtarlar Günü sebebiyle bir kutlama mesaj yayınladı.

 Başkan Ali meşe : ‘’ Muhtarlarımız, belediyemizin gören gözü, tutan elidir.’

Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe 19 Ekim Muhtarlar Günü kutlama mesajında Muhtarlarımız vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının ve beklentilerinin karşılanması, sorunlarının çözüme kavuşturulmasında olmazsa olmaz bir öneme sahip olduğunu ifade ederek

Başkan Meşe Sözlerine şöyle devam etti: ‘’ Muhtarlarımızı, belediyemizin gören gözü, tutan eli, tabana uzanan şefkat eli olarak görüyor ve önemli bir vazifeyi yerine getirdiklerine inanıyorum. Muhtarlarımızla birlikte istişare içerisinde, elbirliği, güç birliği ile İlçemizi 2024 yılına en iyi şekilde ulaştıracağımıza olan güvenim tamdır.

Hizmetlerin daha hızlı ve etkin bir şekilde yürütülmesi, muhtarlarımızdan gelen istek, talep, şikâyet ve önerilerin anında değerlendirilmesi amacıyla Ben ve belediyemiz Personeli 7/24 esasına göre görüşerek muhtarlarımızın, dolayısıyla vatandaşlarımızın hizmetindeyiz.

Her fırsatta muhtarlarımıza dile getirdiğim, ‘Sizler, bizlerin vatandaşlarımızla aramızdaki en önemli köprüsünüz’ sözünden hareketle mahallelerimizde Muhtarlar Toplantısı gerçekleştirerek, “Sizlerin talepleri, vatandaşlarımızın talepleridir” düsturuyla hareket ederek, ilçemizin ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla hep birlikte istişare içerisinde hareket ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta İlçemiz ve mahallelerinde görev yapan muhtarlarımız olmak üzere, halkımızın hizmetkârı, başımızın tacı tüm muhtarlarımızın Muhtarlar Gününü tebrik ediyor, aileleri ve sevdikleriyle birlikte sağlık içerisinde nice yıllar temenni ediyorum.’’