EĞİTİM
Giriş Tarihi : 02-10-2019 16:54   Güncelleme : 02-10-2019 16:59

Yunak'taki Okullarda Yemek Denetimi

Yunak'ta taşımalı eğitim kapsamındaki temel eğitim ve ortaöğretim okullarında verilen yemekler ve yemekhaneler denetlendi.

Yunak'taki  Okullarda Yemek Denetimi

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, Şube Müdürleri Mehmet Ali Keleş ve Abdullah Tunçez  ile birlikte taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda verilen öğlen yemeklerini denetledi.

 

Resim önizlemesi

Yemek saatlerinde Fatih Ortaokulu ve İlkokulu, Cemal Karacan Anadolu Lisesi ve Yunak Anadolu Lisesine giden İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İşcan, öğrencilerle birlikte sıraya girip yemekleri tattılar, menüler hakkında öğrencilerin görüş ve önerilerini aldılar.

Resim önizlemesi

 

Yunak'ta  taşımalı eğitim kapsamında öğrenim gören toplam 778 öğrenciye sıcak öğle yemeği verildiğini söyleyen İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahmut İscan, kendilerine emanet edilen öğrencileri okullarında en iyi şekilde misafir edebilmek için yemek çeşitleri ve lezzeti konusunda çok titiz davrandıklarını ifade etti.

Resim önizlemesi

 

Taşımalı eğitim kapsamındaki öğrencilere verilen öğle yemeğinin kalitesi, miktarı ve hijyenik şartlara uygun olup olmadığı ile yemeklerin saklandığı yerleri denetleyen İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Mahmut İşcan, bu tip incelemelerin yıl boyunca aralıksız devam edeceğini belirtti.

Resim önizlemesi