GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-10-2019 12:49   Güncelleme : 02-10-2019 12:49

Musa Arat :’’Konyaspor Siyasete Alet Edilmesin’’

Konya’da bir televizyon programına konuk olan AK Parti Konya eski İl Başkanı Musa Arat, AK Parti ve Konyaspor ile ilgili açıklamalarda bulunmuş, daha sonra Konyaspor Başkanı Hilmi Kulluk ve AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Arat’ın açıklamalarına ve iddialarına yanıt vermişti.

 Musa Arat :’’Konyaspor Siyasete  Alet  Edilmesin’’

Konyaspor Kulüp Başkanı Hilmi Kulluk tartışmayı biraz daha ileriye taşıyarak, Konyaspor ile Musa Arat’ın ortak olduğu ARYA Reklam şirketine “Sayın Musa Arat’ın canlı yayında samimi olarak ifade ettiği üzere sözleşmenin feshiyle ilgili adım atmasını bekliyor ve bu konuda kendisini karşılıklı fesih için davet ediyoruz” ifadelerini kullanmıştı.

Musa Arat sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; "Konyaspor Yönetimi tarafından geçtiğimiz Çarşamba günü kulüp web sayfasından yapılan, şahsım ve şirketim adına asılsız ve çarpıtmalarla dolu açıklamalarla ilgili olarak noter onaylı cevap yazımızı bugün Kulübe gönderdik. Gerçekleri içeren, belge ve kanıtlara dayalı açıklamamızla Kulüp yönetiminin iddiaları tek tek çürütülmüştür. Kulüp yönetiminin açıklamalarımızı web sayfasından Konya kamuoyu ile paylaşması hukuki ve vicdani bir sorumluluktur. Aksi takdirde Konyaspor yönetimini müfteri ilan edip hukuki haklarımızı kullanacağımızı belirtmek isteriz.

Son olarak şunu da belirtmek isterim ki Konyaspor siyaset üstü bir değerimizdir. Hem kulüp yönetimi hem de siyasetçiler Konyaspor’u siyasi çekişmelere alet etmemelidir" ifadelerine yer verdi.

Kayanak: Sun Haber