SAĞLIK
Giriş Tarihi : 25-09-2019 11:08   Güncelleme : 25-09-2019 11:08

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Koç İlçelerdeki Denetime Devam Ediyor

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Mehmet Koç ve hizmet başkanları Hadim ve Taşkent ilçesinde bulunan sağlık tesislerinde incelemeler yaparak çalışanlar ile istişarelerde bulundular.

İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Koç İlçelerdeki Denetime  Devam Ediyor

İlk olarak Taşkent İlçe Devlet Hastanesi’nde görev yapan çalışanlar ile toplantı yaparak fikir alışverişinde bulunan İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Koç, Taşkent 112 Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunda da incelemelerde bulunarak çalışanların sıkıntılarını dinledi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi ve açık hava

Taşkent ziyaretinin ardından Hadim ilçesine geçen Prof. Dr. Koç ve hizmet başkanlarımız burada da sağlık çalışanları ile bir araya gelerek onların istek ve şikâyetlerini dinlediler. Prof. Dr. Koç, Hadim İlçe Sağlık Müdürlüğü, Aile Sağlığı Merkezi ve 112 Acil Sağlık Hizmetleri istasyonunun hizmet vereceği yeni bina projesi ile ilgili arsa çalışmalarının tamamlanmak üzere olduğu müjdesini burada çalışanlarla paylaştı.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, oturan insanlar, oturma odası ve iç mekan

 

Tüm sağlık çalışanlarının söz alarak duygu ve düşüncelerini ifade ettikleri toplantıların ardından Prof. Dr. Koç ve beraberindeki heyet Hadim Devlet Hastanesi'nden sağlık hizmeti alan hasta ve yakınlarını da ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar, masa, düğün ve iç mekan

İl Sağlık Müdürü ve hizmet başkanları ile karşılıklı konuşma ve dertlerini anlatma fırsatı bulan sağlık çalışanları da toplantılardan duydukları memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür ettiler.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, ayakta duran insanlar ve iç mekan