Advert
YEREL

Yunak’ta Özel Sinema Günleri

Yunak Kaymakamlığı öncülüğünde öğrencilere ve bayanlara yönelik özel sinema günleri düzenliyor.

Yunak’ta Özel Sinema Günleri

Kültür ve sanat etkinliklerini  vatandaşlarla buluşturmaya devam eden Yunak Kaymakamlığı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü,  Kültür ve Turizm Bakanlığı - Sinema Genel Müdürlüğü işbirliği ile öğrenciler ve  bayanlara özel olarak sinema günleri düzenliyor. Sinemada gişe rekorları kıran ve herkesin hafızasında yer alan unutulmaz filmler, Yunak’lı öğrenciler ve bayan izleyicisiyle buluşacak.

Resim önizlemesi

 

Yunak'ta öğrenime devam eden Üniversite ve diğer  tüm öğrenciler ile Yunak’lı bayanlar, bundan sonra seçkin film ve belgeselleri, Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulu Konferans  Salonu’nda ücretsiz olarak seyredebilecekler.

Resim önizlemesi

 

Yunak Kaymakamı Mehmet Erdem Akbulut , yaptığı açıklamada’’Bundan sonra  öğrencilere ve bayanlara özel olarak geleneksel hale gelecek olan sinema günleri etkinliğinin belirli periyotlarda devam edeceğini vurgulayarak “Hafta sonları her Cumartesi ve Pazar, Orhan Erdem İmam Hatip Ortaokulu’nda düzenlenecek olan Sinema etkinliğine Dünya’nın bütün güzelliklerini yüreklerinde taşıyan şevkat abidesi annelerimizi ve bütün bayanları Sinema Günleri  etkinliğine davet ediyorum" dedi.

Yunak İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı okullarda öğrenim gören tüm öğrencilerin de böylece  sinemayla tanışacağı ve Yunak'ta sosyal ve kültürel faaliyetlerin çeşitleneceği bildirildi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
PUAN DURUMU
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA