Turçev-Der’den Başkan Akkaya'ya Ziyaret

Genel Merkezi Konya'da bulunan Turgut ve Çevre Köyleri Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (TURÇEV-DER) yönetim kurulu başkanı ve üyeleri, Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya teşekkür ziyaretinde bulundular.

Turçev-Der’den Başkan Akkaya'ya Ziyaret
Turçev-Der’den Başkan Akkaya'ya Ziyaret Admin
Bu içerik 267 kez okundu.

Konya Turçev-der Derneği Yönetim Kurulu  başkanı Erol Yayla, Yönetim Kurulu üyeleri Halil Şahin,Mehmet Yağar ve Veli Tuncez 24 Ağustos’ta  Turgut’da yapılan  ‘’TOY’’ şölene  destek verdiği için Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’ya teşekkür ziyaretinde bulundular. TURÇEV-DER Yönetim Kurulu  Başkanı Erol Yayla; ‘’Şenliklerin her sene daha da çok kişiye ulaştığını, hatta Manisa Turgut’tan ve Rize ilimizden aslı Turgutoğulları olan  duyup geldiğini ve ata topraklarına özlemlerini belirterek çokça fotoğraf çekindiklerini belirtti.’’

 Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’da yapılan ziyaret için teşekkür ederek,’’  Bu tür şenliklere her zaman destek vereceklerini belirterek. TURÇEV-DER  Yönetim Kurulu başkanı Erol Yayla ve yönetim kurulu üyelerine emeği  geçen herkese çok teşekkür ederek . Başkan  Akkaya  böyle şölenlerin birlik beraberlik içerini öfr ve adetlerin yaşatılmasında uzaktaki yaşayan hemşerilerimiz özlem gidermesine vesile oluyor inşallah böyle güzel şölenler her  yıl üzerine katarak devam eder. ’’dedi.

TURÇEV-DER Başkanı Erol yayla ve yönetim kurulu  Belediye Başkanı Akkaya’ya tablo hediye ederek, toplu fotoğraf çekiminden sonra ziyaret son buldu.

Konya Turçev-der Derneği Yönetim Kurulu başkanı Erol Yayla Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’ ureticihaber
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Konya’da ‘Temiz Hava’ temalı yürüyüş
Konya’da ‘Temiz Hava’ temalı yürüyüş
Yunak'ta Gaziler Günü etkinliği
Yunak'ta Gaziler Günü etkinliği